Moscow-Post RSS
18 Июня 2018
 

США почали розiграш української карти.

Україна позбавлена запасу часу, з реалізацією проектів транзиту російського газу в Європу «Північний потік» і «Південний потік» її стратегічний вплив на Росію та Європу буде різко знижений, а значить Київ в деякій мірі втратить значення для США.

США почали розiграш української карти.

Київ буде всіляко намагатися залучити Європейський Союз до переговорного процесу з Москвою з газової проблематики. Таким чином українська сторона досить ефективно виконує політичне замовлення США, суть якого полягає в провокації нової конфліктної теми в російсько-європейському порядку. Про це в бесіді з кореспондентом Moscow-Post Ukraine заявив експерт з проблем безпеки Віктор Якубян.

Варто зазначити, що Держдепартамент США вже встиг виступити із заявою з приводу російсько-українських переговорів, підкресливши свою стурбованість тим, що «Газпром» «відрізав продаж газу Україні». На думку Якубяна, з іншого боку для київських політиків, добре знайомих з катастрофічним станом українських ГТС, важливо залучити до проблеми транзиту увагу європейських країн, що ще важливіше переконати їх виділити кошти на відновлення мереж, а також побудувати таку схему оплати за транзит, щоб і Росія побічно фінансувала ці витрати, але при цьому не знайшла ніяких контролюючих функцій.

Експерт вважає, що Україна позбавлена запасу часу, оскільки з реалізацією проектів альтернативного транзиту російського газу в Європу «Північний потік» і «Південний потік» її стратегічний вплив на Росію та Європу буде різко знижений, а значить Київ в деякій мірі втратить значення для США. «Ми є свідками початку розіграшу української карти, і це можна вважати продовженням подій Кавказу серпня 2008 року. Соціально-економічна дестабілізація в Україні була справою часу. Зруйнована гривня, зупинена металургійна промисловість, економічний спад - "переддефолтний стан" - обов'язково обернулися б екстраординарними подіями. Газова війна, що розігрівається сьогодні, дозволить розбавити інформаційний простір "зовнішнім фактором" і затіяти на полі України міжнародну "розборку" », - вважає Якубян.

За словами Якубяна, у свою чергу, Москва не зацікавлена в широкому участі ЄС у питаннях, що стосуються виключно Росії та України, оскільки воно обов'язково обернеться посиленням європейських політичних позицій в Україні, втручанням у процес визначення транзитних тарифів, а в підсумку, можливо, і загостренням відносин з російською стороною. Постійний представник Росії при ЄС Володимир Чижов вже прямо заявив про те, що Росія не бачить необхідності посередництва ЄС у переговорах між Москвою і Києвом про врегулювання чергового газового спору, - нагадав Якубян.

Смотрите также:

Україна зробила інтернету NET

Україна зробила інтернету NET

Мільйони українців в шоці! Петро Порошенко свої указам заборонив доступ до популярних російських інтернет-сервісів. Указ повинен був вступити в силу вже сьогодні.

17 Мая, 9:06

Україна ставить РФ умови по «Євробаченню-2017»

Україна ставить РФ умови по «Євробаченню-2017»

Представники української влади назвали російських співаків, хто не зможе виступити на «Євробаченні-2017». Про це повідомляє кореспондент The Moscow Post з посиланням на місцеві ЗМІ.

16 Мая, 9:31

Первая полоса Политика В мире Экономика Культура Спорт Происшествия Общество Авторская колонка

О газете Рекламный отдел
The Moscow Post — ежедневная информационно-аналитическая газета
18+ Сетевое издание The Moscow Post © Любое копирование, в т.ч. отдельных частей текстов или изображений, публикация и републикация, перепечатка или любое другое распространение информации, в какой бы форме и каким бы техническим способом оно не осуществлялось, строго запрещается без предварительного письменного согласия со стороны редакции. Допускается цитирование материалов сайта без получения предварительного согласия, с обязательной прямой, открытой для поисковых систем гиперссылкой на сайт (с указанием названия «Сетевое издание The Moscow Post») не ниже, чем во втором абзаце текста, либо сразу после заимствованного материала, при нажатии на которое осуществляется переход на сайт http://www.moscow-post.com
Rambler's Top100 Яндекс.Метрика