Moscow-Post RSS
17 Декабря 2017

«ЕДАПС» відкрив дорогу до Європи

Єврокомісія визнала, що розроблений Консорціумом «ЄДАПС» зразок документа для обліку іноземних громадян, за рівнем технологій далеко випереджає європейські аналоги.

«ЕДАПС» відкрив дорогу до Європи

Єврокомісія визнала, що розроблений Консорціумом «ЄДАПС» зразок документа для обліку іноземних громадян, за рівнем технологій далеко випереджає європейські аналоги.

8-9 грудня Україну з робочим візитом відвідала делегація, що складається з представників Єврокомісії, державних органів з міграціонних питань та посольств країн ЄС в Україні. Всього - 29 чоловік з 25 країн: ФРН, Франції, Австрії, Данії, Іспанії та інших. В рамках візиту, за участю МВС, МЗС, Держприкордонслужби України, відбулося засідання «Безпека документів, біометрія».

Делегацію зарубіжних гостей очолив аташе Єврокомісії в Києві Бернгарт Богенспергер (відділ проектів технічної допомоги з питань тероризму, організованої злочинності і міграції). Серед представників Єврокомісії Київ також відвідали: Пітер Бош, виконуючий обов'язки начальника відділу міжнародних аспектів міграції та візової політики Єврокомісії, Сільвія Коллігс, помічник офіцера поліції з візових питань Єврокомісії, Вівіан Лунела, експерт з міжнародних відносин візової політики США та Канади, Макс Потін, національний директор з візово-інформаційним системам (Міністерство імміграції Франції) та інші.

Делегати з ЄС вивчали роботу паспортної системи України, та 9 грудня відвідали один з найбільших і найсучасніших в Європі комплексів з виробництва документів - Державний центр персоналізації документів (ГЦПД) МВС України. Від МВС делегацію очолив Андрій Теслюк, заступник директора Державного департаменту у справах громадянства, імміграції та реєстрації фізичних осіб.

«Мета цього візиту - налагодження комунікацій між українськими експертами та експертами країн Європейського Союзу. Для Єврокомісії це дуже важливий процес », - прокоментував« Багнету »Пітер Бош, виконуючий обов'язки начальника відділу міжнародних аспектів міграції та візової політики Єврокомісії.

В ході відвідування ГЦПД була проведена презентація зразків електронних документів (закордонного паспорта, посвідчення на постійне проживання), технологію виробництва яких розробив Консорціум «ЄДАПС». Презентацію провели Андрій Первушин, член ради директорів Консорціуму «ЄДАПС», гендиректор компанії ВАТ «КП ОТІ», та Дмитро Повесьма, начальник Центру біометричних технологій ВАТ «КП ОТІ» (входить у Консорціум «ЄДАПС»).

Найбільше захоплення гостей з Європи викликала нова розробка Консорціуму «ЄДАПС» - посвідчення на постійне проживання (або реєстраційна картка іноземця). Подібний документ хочуть впровадити у себе країни Євросоюзу. Він забезпечить ведення чіткого контролю міграційних процесів у Європі. Адже, в першу чергу, з його допомогою можна буде повністю відслідковувати переміщення мігрантів з інших країн.

Гості з ЄС також ознайомилися з процесом персоналізації на держпідприємстві нового українського закордонного паспорта з полікарбонатних сторінкою даних. Як завжди, український проїзний документ отримав високу оцінку міжнародних експертів.

«Український паспорт повністю відповідає міжнародним стандартам Міжнародної організації цивільної авіації (ICAO), що було підтверджено неодноразово, крім однієї складової - біометричних даних. Адже, діючий український паспорт ще не містить біометричних даних. - Зазначив у інтерв'ю «Багнету» Бернгарт Богенспергер. - Але я розумію, що це залежить від українських законодавців. Адже біометричні дані зможуть використовуватися в паспорті, як тільки в Україні буде забезпечена необхідна законодавча база ». Електронний паспорт, розроблений Консорціумом «ЄДАПС», також отримав високу оцінку делегатів Єврокомісії.

До речі, як заявив Василь Грицак, у випадку стабілізації роботи парламенту в Україні, законопроект, яким вводиться електронний паспорт, буде прийнятий вже в лютому 2009 року. Консорціум ЄДАПС створено лідерами високих технологій в Україні і є єдиною групою в світі з повним циклом підприємств з виробництва та впровадження самих високозащіщенних ідентифікаційних документів та супутніх електронних систем. Новий український паспорт, який утворюється ЄДАПС, був визнаний ООН та ОБСЄ одним з кращих в світі, а водійські права (посвідчення), що випускаються консорціумом, заслужили високу оцінку Європейського Союзу.

ЄДАПС обладнаний самими сучасними і повністю сертифікованими потужностями, включаючи одне з найбільших виробництв по випуску та надання послуг на аутсорсинг по персоналізації платіжних карток VISA та MasterCard. Здійснивши понад 300 великих проектів, ЄДАПС поєднує неперевершений досвід у забезпеченні захисту документів і товарів з використанням своїх унікальних технологій у галузі лазерів, полікарбонату, біометрія, деметаллізірованних голограм, електронних систем, контактних, безконтактних чіпів і IT-технологій.

The Moscow Post — ежедневная информационно-аналитическая газета
Rambler's Top100 Яндекс.Метрика

Все что вредно для вашего здоровья