Moscow-Post RSS
24 Ноября 2017

Адвоката Юлії Тимошенко заарештували з політичних мотивів ?

На Україні заарештували адвоката екс -прем'єра Юлії Тимошенко Сергія Власенка , повідомляє кореспондент The Moscow Post з посиланням на місцеві ЗМІ. Опозиціонери вже заявили , що Власенко переслідують з політичних мотивів.

Адвоката Юлії Тимошенко заарештували з політичних мотивів ?

Сьогодні голова фракції опозиційної « батьковщина » до Арсеній Яценюк заявив , що Генпрокуратура України заарештувала захисника екс -прем'єра Юлії Тимошенко Сергія Власенка .

«Щойно прийшло смс - повідомлення від Сергія Власенка про те , що його заарештувала генеральна прокуратура» , - заявив Яценюк.

Це повідомлення він зробив у ході засідання комітету Верховної Ради з питань законодавчого забезпечення правоохоронної діяльності .

Генпрокуратура України відмовилася коментувати арешт Сергія Власенка . Ні = відома і причина арешту.

Нагадаємо , що 6 березня 2013 Вищий адміністративний суд України позбавив Власенко депутатського мандата на тій підставі , що він суміщав роботу в парламенті з адвокатською діяльністю .

Опозиціонери вже заявили , що Власенко переслідують з політичних мотивів.

Очевидно , що президент України Віктор Янукович пішов по шляху політичних репресій. А раз так , то чи потрібен Україні такий президент .

Смотрите также:

Україна зробила інтернету NET

Україна зробила інтернету NET

Мільйони українців в шоці! Петро Порошенко свої указам заборонив доступ до популярних російських інтернет-сервісів. Указ повинен був вступити в силу вже сьогодні.

17 Мая, 9:06

Україна ставить РФ умови по «Євробаченню-2017»

Україна ставить РФ умови по «Євробаченню-2017»

Представники української влади назвали російських співаків, хто не зможе виступити на «Євробаченні-2017». Про це повідомляє кореспондент The Moscow Post з посиланням на місцеві ЗМІ.

16 Мая, 9:31

The Moscow Post — ежедневная информационно-аналитическая газета
Rambler's Top100 Яндекс.Метрика

Все что вредно для вашего здоровья