Moscow-Post RSS
30 Апреля 2017

Агресія Києва буде продовжена

Київ продовжить свою «антитерористичну операцію» навіть після референдуму на південному сході України, повідомляє кореспондент The Moscow Post з посиланням на місцеві ЗМІ.

Агресія Києва буде продовжена

Як повідомив секретар Ради національної безпеки і оборони України Андрій Парубій, незалежно від рішення «Донецької народної республіки» за проведення референдуму Київ має намір продовжити силову спецоперацію на південному сході України

«Чи вона перенесена (дата референдуму. -прим. ред.) або вони оголосять про результати референдуму, не має ніякого значення. Антитерористична операція буде продовжуватися», - заявив Парубій.

На думку Порубия, Донецьк нібито «не має жодних підстав для проведення будь-яких референдумів». До речі, після того, як із закликом перенести референдум до ополченцям південно-сходу України звернувся президент Росії Володимир Путін, лідери Донецької та Луганської «народних республік» провели екстрену нараду.

У результаті правління «Донецької народної республіки» відмовилося відкладати референдум, так що він відбудеться 11 травня. Цю інформацію вже підтвердив співголова уряду ДНР Мирослав Руденко.

Громадська рада Луганської області так само відмовився відкладати референдум. Цей референдум теж відбудеться 11 травня.

«Референдум відбудеться 11 травня, ми готуємося, бюлетені друкуються, все в силі. Нічого не зміниться, і ніякого перенесення не буде», - заявили пресі представники влади «Луганської народної республіки».

Так що референдуми відбудуться, а Києву доведеться визнати їх результати.

Смотрите также:

Україна ставить РФ умови по «Євробаченню-2017»

Україна ставить РФ умови по «Євробаченню-2017»

Представники української влади назвали російських співаків, хто не зможе виступити на «Євробаченні-2017». Про це повідомляє кореспондент The Moscow Post з посиланням на місцеві ЗМІ.

16 Мая, 9:31

Порошенко наполягає на посиленні санкцій антиросійських

Порошенко наполягає на посиленні санкцій антиросійських

Петро Порошенко в черговий раз закликав посилити санкції щодо Росії. Про це повідомляє кореспондент The Moscow Post з посиланням на місцеві ЗМІ.

13 Мая, 16:13

The Moscow Post — ежедневная информационно-аналитическая газета
Rambler's Top100 Яндекс.Метрика

Все что вредно для вашего здоровья