Moscow-Post RSS
11 Декабря 2017

Андрій Пургін став спікером парламенту ДНР

Сьогодні перший віце-прем'єр Донецької народної республіки Андрій Пургін був обраний головою народної ради ДНР, повідомляє кореспондент The Moscow Post з посиланням на місцеві ЗМІ.

Андрій Пургін став спікером парламенту ДНР

Депутати парламенту ДНР обрали своїм лідером першого віце-прем'єра Донецької народної республіки Андрія Пургіна. За таке рішення на засіданні новообраного парламенту республіки проголосували одноголосно всі 95 депутатів, що зареєструвалися.

Так само стало відомо, що Пургін висунув Пушилина на посаду свого заступника. Депутати одноголосно підтримали таке рішення.

Нагадаємо, що Андрій Пургін - це підприємець, перший заступник Голови Ради Міністрів Донецької Народної Республіки, основательдвижения «Донецька республіка».

Народився в Донецьку. Закінчив Доннту, факультет комп'ютерних інформаційних технологій і автоматики

Протистояв Помаранчевої революції. У 2005 році очолив російських регионалистов Донбасу, заявивши про спадкоємність з Донецько-Криворізької Радянської Республіки 1918 року. В ніч з 22 на 23 лютого 2005 року «Союз народжених революцією» встановив наметове містечко на площі Леніна в Донецьку. Тоді учасники акції висунули 12 вимог, серед яких - федеративний устрій України та надання російській мові статусу другої державної, але Донецька міськрада оскаржила в суді законність встановлення наметів членами цієї організації і вже 1 мартаВорошиловский районний суд Донецька зобов'язав їх згорнути

За заявою Пургіна чорно-синьо-червоний прапор ДНР з'явився саме в 1918 році, але потім був замінений на червоний. 19 березня 2014 року надходила інформація про затримання Пургіна співробітниками СБУ, проте вже 22 березня він був на волі. 19 квітня Служба безпеки України оголосила Пургіна в розшук за звинуваченням у тероризмі. 20 червня був включений в санкційний список США. 5 вересня 2014 року підписав Мінське угоду з боку ДНР.

Смотрите также:

Україна зробила інтернету NET

Україна зробила інтернету NET

Мільйони українців в шоці! Петро Порошенко свої указам заборонив доступ до популярних російських інтернет-сервісів. Указ повинен був вступити в силу вже сьогодні.

17 Мая, 9:06

Україна ставить РФ умови по «Євробаченню-2017»

Україна ставить РФ умови по «Євробаченню-2017»

Представники української влади назвали російських співаків, хто не зможе виступити на «Євробаченні-2017». Про це повідомляє кореспондент The Moscow Post з посиланням на місцеві ЗМІ.

16 Мая, 9:31

The Moscow Post — ежедневная информационно-аналитическая газета
Rambler's Top100 Яндекс.Метрика

Все что вредно для вашего здоровья