Moscow-Post RSS
29 Апреля 2017

Анджей Дуда відвідає Київ

Сьогодні в Україну з офіційним візитом відвідає президент Польщі Анджей Дуда. Про це повідомляє кореспондент The Moscow Post з посиланням на місцеві ЗМІ.

Анджей Дуда відвідає Київ

Сьогодні розпочинається офіційний візит в Україну президента Польщі Анджея Дуди.

Відомо, що польський лідер проведе переговори з президентом України Петром Порошенком, прем'єр-міністром Арсенієм Яценюком та головою Верховної Ради Володимиром Гройсманом.

В ході переговорів йтиметься про ситуацію на Донбасі, продовження санкцій проти Росії і що Польща може допомогти Україні.

«Президент Дуда буде розмовляти про конкретну допомогу, яку Польща готова надати Україні, українському уряду, то у формі фінансової допомоги, то у формі гуманітарної допомоги. Але це вже деталі, які будуть обговорюватися на місці», - заявив журналістам керівник польської президентської прес-служби Марек Магеровський.

Експерти не виключають, що Петро Порошенко може попросити у Анджея Дуди кредиту для України чи іншої форми матеріальної підтримки. Але, швидше за все, фінансову «підживлення» від Польщі Україна не отримає.

Смотрите также:

Україна ставить РФ умови по «Євробаченню-2017»

Україна ставить РФ умови по «Євробаченню-2017»

Представники української влади назвали російських співаків, хто не зможе виступити на «Євробаченні-2017». Про це повідомляє кореспондент The Moscow Post з посиланням на місцеві ЗМІ.

16 Мая, 9:31

Порошенко наполягає на посиленні санкцій антиросійських

Порошенко наполягає на посиленні санкцій антиросійських

Петро Порошенко в черговий раз закликав посилити санкції щодо Росії. Про це повідомляє кореспондент The Moscow Post з посиланням на місцеві ЗМІ.

13 Мая, 16:13

The Moscow Post — ежедневная информационно-аналитическая газета
Rambler's Top100 Яндекс.Метрика

Все что вредно для вашего здоровья