Moscow-Post RSS
25 Мая 2018
 

Арбузов задумався про бюджет

Сьогодні виконуючий обов'язки прем'єр-міністра України Сергій Арбузов доручив міністру фінансів як можна швидше забезпечити прийняття місцевих бюджетів, повідомляє кореспондент The Moscow Post з посиланням на місцеві ЗМІ.

Арбузов задумався про бюджет

«Залишається загроза невиконання органами місцевої влади своїх функцій, не всі адміністративні будівлі звільнені протестувальниками. У багатьох регіонах не прийняті місцеві бюджети. Всього в Україні затверджено 40 місцевих бюджетів. Але у багатьох областях їх рівень затвердження коливається від 2 до 10%. Серед тих, хто відстає - регіони, охоплені протестами: це Львівська, Тернопільська, Івано-Франківська і Хмельницька області. Для вирішення цих питань необхідно розблокувати адміністративні будівлі», - заявив Арбузов.

«Для забезпечення нормального бюджетного процесу на всіх рівнях доручаю міністру фінансів як можна швидше сприяти прийняттю місцевих бюджетів», - додав він.

А раніше в.о. прем'єр-міністра України Сергій Арбузов скаржився на те, що економічні проблеми, пов'язані з політичними.

«Кожен зайвий день протистояння і небажання йти на компроміси послаблюють нашу державу, в першу чергу, економічно. Так, міжнародні рейтингові агентства з-за політичної нестабільності вже знизили кредитні рейтинги для нашої країни, хоча на початку січня планували змінити прогноз з негативного на позитивний», - заявив Арбузов.

За словами Арбузова, погані кредитні рейтинги - це підвищена плата за ризик, яка лягає на позичальників кредитів.

Так, бути може, української опозиції варто припинити протест в інтересах порятунку національної економіки?!!

Смотрите также:

Україна зробила інтернету NET

Україна зробила інтернету NET

Мільйони українців в шоці! Петро Порошенко свої указам заборонив доступ до популярних російських інтернет-сервісів. Указ повинен був вступити в силу вже сьогодні.

17 Мая, 9:06

Україна ставить РФ умови по «Євробаченню-2017»

Україна ставить РФ умови по «Євробаченню-2017»

Представники української влади назвали російських співаків, хто не зможе виступити на «Євробаченні-2017». Про це повідомляє кореспондент The Moscow Post з посиланням на місцеві ЗМІ.

16 Мая, 9:31

Первая полоса Политика В мире Экономика Культура Спорт Происшествия Общество Авторская колонка

О газете Рекламный отдел
The Moscow Post — ежедневная информационно-аналитическая газета
18+ Сетевое издание The Moscow Post © Любое копирование, в т.ч. отдельных частей текстов или изображений, публикация и републикация, перепечатка или любое другое распространение информации, в какой бы форме и каким бы техническим способом оно не осуществлялось, строго запрещается без предварительного письменного согласия со стороны редакции. Допускается цитирование материалов сайта без получения предварительного согласия, с обязательной прямой, открытой для поисковых систем гиперссылкой на сайт (с указанием названия «Сетевое издание The Moscow Post») не ниже, чем во втором абзаце текста, либо сразу после заимствованного материала, при нажатии на которое осуществляется переход на сайт http://www.moscow-post.com
Rambler's Top100 Яндекс.Метрика