Moscow-Post RSS
11 Декабря 2017

Арбузов задумався про бюджет

Сьогодні виконуючий обов'язки прем'єр-міністра України Сергій Арбузов доручив міністру фінансів як можна швидше забезпечити прийняття місцевих бюджетів, повідомляє кореспондент The Moscow Post з посиланням на місцеві ЗМІ.

Арбузов задумався про бюджет

«Залишається загроза невиконання органами місцевої влади своїх функцій, не всі адміністративні будівлі звільнені протестувальниками. У багатьох регіонах не прийняті місцеві бюджети. Всього в Україні затверджено 40 місцевих бюджетів. Але у багатьох областях їх рівень затвердження коливається від 2 до 10%. Серед тих, хто відстає - регіони, охоплені протестами: це Львівська, Тернопільська, Івано-Франківська і Хмельницька області. Для вирішення цих питань необхідно розблокувати адміністративні будівлі», - заявив Арбузов.

«Для забезпечення нормального бюджетного процесу на всіх рівнях доручаю міністру фінансів як можна швидше сприяти прийняттю місцевих бюджетів», - додав він.

А раніше в.о. прем'єр-міністра України Сергій Арбузов скаржився на те, що економічні проблеми, пов'язані з політичними.

«Кожен зайвий день протистояння і небажання йти на компроміси послаблюють нашу державу, в першу чергу, економічно. Так, міжнародні рейтингові агентства з-за політичної нестабільності вже знизили кредитні рейтинги для нашої країни, хоча на початку січня планували змінити прогноз з негативного на позитивний», - заявив Арбузов.

За словами Арбузова, погані кредитні рейтинги - це підвищена плата за ризик, яка лягає на позичальників кредитів.

Так, бути може, української опозиції варто припинити протест в інтересах порятунку національної економіки?!!

Смотрите также:

Україна зробила інтернету NET

Україна зробила інтернету NET

Мільйони українців в шоці! Петро Порошенко свої указам заборонив доступ до популярних російських інтернет-сервісів. Указ повинен був вступити в силу вже сьогодні.

17 Мая, 9:06

Україна ставить РФ умови по «Євробаченню-2017»

Україна ставить РФ умови по «Євробаченню-2017»

Представники української влади назвали російських співаків, хто не зможе виступити на «Євробаченні-2017». Про це повідомляє кореспондент The Moscow Post з посиланням на місцеві ЗМІ.

16 Мая, 9:31

The Moscow Post — ежедневная информационно-аналитическая газета
Rambler's Top100 Яндекс.Метрика

Все что вредно для вашего здоровья