Moscow-Post RSS
24 Ноября 2017

Арбузов замінить Азарова?

Після відставки Миколи Азарова обов'язки прем'єр-міністра України буде виконувати перший віце-прем'єр Сергій Арбузов, повідомляє кореспондент The Moscow Post з посиланням на місцеві ЗМІ.

Арбузов замінить Азарова?

«Президент доручив кабміну продовжувати виконувати свої повноваження до початку роботи нового уряду. Це означає, що, згідно з законом «Про кабінет міністрів України», обов'язки прем'єр-міністра виконуватиме перший віце-прем'єр», - заявив журналістам прес-секретар Азарова Віталій Лук'яненко.

Нагадаємо, що Адже Арбузов - це український бізнесмен, перший віце-прем'єр України з 24 грудня 2012 року, у 2010-2012 роках глава Національного банку України. Наймолодший глава Нацбанку в Європі станом на 2012 р

Так само з 2005 року він був членом партії «Наша Україна»

А вісь 24 грудня 2012 року указом президента Януковича Арбузов призначений першим віце-прем'єр-міністром у новому уряді Миколи Азарова. На посаді першого віце-прем'єр єра на нього покладено виконання покладених на уряд завдань і повноважень у сферах аграрної політики та продовольства, економічного розвитку, торгівлі, соціальної політики, фінансів, доходів і зборів. До його компетенції належать питання забезпечення впровадження Програми економічних реформ на 2010-2014 роки «Заможне суспільство, конкурентоспроможна економіка, ефективна держава» та реалізації Національного плану дій на 2013 рік щодо впровадження зазначеної Програми за напрямами «Приватизація і управління державною власністю».

Далі 25 березня 2013 року за розпорядженням Глави держави Арбузов призначений представником України в Економічній Раді СНД, змінивши на цій посаді Хорошковського.

Експерти считают, що до Європи тяжіє особисто сам Арбузов (в силу свого менталітету). Так що він не може говорити, чого хоче вся Україна.

Смотрите также:

Україна зробила інтернету NET

Україна зробила інтернету NET

Мільйони українців в шоці! Петро Порошенко свої указам заборонив доступ до популярних російських інтернет-сервісів. Указ повинен був вступити в силу вже сьогодні.

17 Мая, 9:06

Україна ставить РФ умови по «Євробаченню-2017»

Україна ставить РФ умови по «Євробаченню-2017»

Представники української влади назвали російських співаків, хто не зможе виступити на «Євробаченні-2017». Про це повідомляє кореспондент The Moscow Post з посиланням на місцеві ЗМІ.

16 Мая, 9:31

The Moscow Post — ежедневная информационно-аналитическая газета
Rambler's Top100 Яндекс.Метрика

Все что вредно для вашего здоровья