Moscow-Post RSS
13 Декабря 2017

Арешти в Києві тривають

50 кримінальних справ за фактами заворушень на Україні зараз розслідує МВС України , повідомляє кореспондент The Moscow Post з посиланням на місцеві ЗМІ.

Арешти в Києві тривають

«В ході розслідування встановлено , що всі правопорушення , головним чином , відбувалися біля адміністративних будівель: Українського дому , Будинку профспілок , Київської міської державної адміністрації , а також біля пам'ятника Леніну » , - повідомили в МВС України .

Нагадаємо , що сьогодні в Києві не зафіксовано грубих порушень громадського порядку , на вулицях продовжують мітингувати близько 7 тис. чоловік.

До речі , як заявив пресі керівник кримського управління командування внутрішніми військами Микола Балан , внутрішні війська МВС України , які дислокуються в Криму , сьогодні вже були відряджені до Києва.

«У нас убутку службовці з трьох підрозділів - від загону спеціального призначення , від військової частини , яка дислокується в місті Сімферополі , і від військової частини , яка дислокується в селищі Краснокам'янка » , - повідомив Микола Балан.

Однак , при цьому Балан відмовився назвати чисельність військовослужбовців , відряджених до столиці , хоча і підтвердив , що на війська покладено завдання з охорони громадського порядку , у тому числі і під час проведення масових заходів.

Після цього в лавах української опозиції з'явилися чутки про те , що насправді внутрішні війська МВС України будуть використані для розгону « Евромайдана ». При цьому , до речі , закони про міліцію та , власне , про внутрішні війська , порушуватися не будуть.

«Внутрішні війська не беруть участі ні в яких розгонах , вони лише , як вже було озвучено , « живий щит » . Тобто , у нас завдання на сьогоднішній день - це забезпечення роботи органів державної влади та охорона громадського порядку » , - заявив начальник юридичного управління внутрішніх військ МВС України Дмитро Щетинін .

У даному випадку Щетинін суперечить сам собі , та як на даний момент забезпечити нормальну роботу органів державної влади в Києві неможливо , при цьому не влаштувавши розгін « Евромайдана ». Так що , схоже , внутрішні війська покладуть край бесчинствам опозиції в українській столиці. Прості кияни підтримують це рішення , так як цей горезвісний « Евромайдан » вже порядком набрид городянам ...

Смотрите также:

Україна зробила інтернету NET

Україна зробила інтернету NET

Мільйони українців в шоці! Петро Порошенко свої указам заборонив доступ до популярних російських інтернет-сервісів. Указ повинен був вступити в силу вже сьогодні.

17 Мая, 9:06

Україна ставить РФ умови по «Євробаченню-2017»

Україна ставить РФ умови по «Євробаченню-2017»

Представники української влади назвали російських співаків, хто не зможе виступити на «Євробаченні-2017». Про це повідомляє кореспондент The Moscow Post з посиланням на місцеві ЗМІ.

16 Мая, 9:31

The Moscow Post — ежедневная информационно-аналитическая газета
Rambler's Top100 Яндекс.Метрика

Все что вредно для вашего здоровья