Moscow-Post RSS
29 Марта 2017

Армія України отримала від громадян $185 млн

Протягом першої половини 2015 року Збройні сили України отримали від громадян $185 млн. Про це повідомляє кореспондент The Moscow Post з посиланням на місцеві ЗМІ.

Армія України отримала від громадян $185 млн

За даними українських ЗМІ, за півроку жителі України перерахували 4 млрд грн (близько $185 млн) на підтримку збройних сил України.

«У червні поточного року платники податків сплатили до державного бюджету 796,6 млн грн військового збору. В цілому за січень — червень 2015 року в бюджет країни надійшло 4,099 млрд грн цього податку», - розповіли представники державної фіскальної служби України.

Нагадаємо, що військовий збір збирався в розмірі 1,5% з валютних операцій. Збором обкладалися доходи від операцій з валютними цінностями (крім цінних паперів), пов'язаних з переходом права власності.

На думку політологів, пересічні громадяни не хотіли платити військовий збір, так як не підтримували ведення війни на Донбасі.

Смотрите также:

Україна ставить РФ умови по «Євробаченню-2017»

Україна ставить РФ умови по «Євробаченню-2017»

Представники української влади назвали російських співаків, хто не зможе виступити на «Євробаченні-2017». Про це повідомляє кореспондент The Moscow Post з посиланням на місцеві ЗМІ.

16 Мая, 9:31

Порошенко наполягає на посиленні санкцій антиросійських

Порошенко наполягає на посиленні санкцій антиросійських

Петро Порошенко в черговий раз закликав посилити санкції щодо Росії. Про це повідомляє кореспондент The Moscow Post з посиланням на місцеві ЗМІ.

13 Мая, 16:13

The Moscow Post — ежедневная информационно-аналитическая газета
Rambler's Top100 Яндекс.Метрика

Все что вредно для вашего здоровья