Moscow-Post RSS
19 Января 2018

Аваков готує звільнення в міліції Харкова

В.о. міністра внутрішніх справ України Арсен Аваков вирішив звільнити 30% особового складу харківської міліції лише за те, що вони відмовилися йти проти волі жителів Харкова, повідомляє кореспондент The Moscow Post з посиланням на місцеві ЗМІ.

Аваков готує звільнення в міліції Харкова

Формально Аваков хоче провести звільнення за саботаж під час масових заворушень у Харкові, однак насправді він просто боїться того, що ці чесні міліціонери не визнають владу так званої «київської хунти».

«І цей факт потребує моєї реакції. Я думаю, що 30% харківської міліції піде, а на її місце буде покликана інша міліція», - заявив Аваков.

Він сказав, що під час ліквідації заворушень у Харкові були інші правоохоронці, які «в ході антитерористичної операції проявили себе як справжні патріоти, готові служити Батьківщині».

Мова йде про тих міліціонерів, які були здатні на побиття та насильство проти харків'ян. За чутками, Він робить ставку на націоналістів.

Нагадаємо, що напередодні мітингувальники в Харкові і Донецьку оголосили про створення окремих України від республік, однак нелегітимні «нова влада України» жорстоко придушили мирний протест.

Смотрите также:

Україна зробила інтернету NET

Україна зробила інтернету NET

Мільйони українців в шоці! Петро Порошенко свої указам заборонив доступ до популярних російських інтернет-сервісів. Указ повинен був вступити в силу вже сьогодні.

17 Мая, 9:06

Україна ставить РФ умови по «Євробаченню-2017»

Україна ставить РФ умови по «Євробаченню-2017»

Представники української влади назвали російських співаків, хто не зможе виступити на «Євробаченні-2017». Про це повідомляє кореспондент The Moscow Post з посиланням на місцеві ЗМІ.

16 Мая, 9:31

The Moscow Post — ежедневная информационно-аналитическая газета
Rambler's Top100 Яндекс.Метрика

Все что вредно для вашего здоровья