Moscow-Post RSS
23 Апреля 2017

Аваков вирішив залучити ФБР

Глава МВС України Арсен Аваков має намір залучити ФБР до справи про корупцію в ДСНС України, повідомляє кореспондент The Moscow Post з посиланням на місцеві ЗМІ.

Аваков вирішив залучити ФБР

Міністр внутрішніх справ Арсен Аваков заявив, що до розслідування корупційної справи вищого керівництва Держслужби з надзвичайних ситуацій України можуть бути залучені співробітники ФБР

«Складні схеми. Та включають значну кількість різних контрактів і перерахувань. Ми будемо звертатися до американської влади, до ФБР з проханням у рамках цього корупційного розслідування розкрити нам дані про фінансові операції цих компаній», - вважає глава МВС.

Він зазначив, що затримання під час засідання в кабінеті міністрів не було виставою, а превентивним заходом для корупціонерів.

Нагадаємо, що раніше на засіданні кабміну затриманий керівник Держслужби з надзвичайних ситуацій України Сергій Бочковський.

Одночасно з ним був затриманий його перший заступник Василь Стоєцький.

Політологи називають це затримання «показовою акцією».

Смотрите также:

Україна ставить РФ умови по «Євробаченню-2017»

Україна ставить РФ умови по «Євробаченню-2017»

Представники української влади назвали російських співаків, хто не зможе виступити на «Євробаченні-2017». Про це повідомляє кореспондент The Moscow Post з посиланням на місцеві ЗМІ.

16 Мая, 9:31

Порошенко наполягає на посиленні санкцій антиросійських

Порошенко наполягає на посиленні санкцій антиросійських

Петро Порошенко в черговий раз закликав посилити санкції щодо Росії. Про це повідомляє кореспондент The Moscow Post з посиланням на місцеві ЗМІ.

13 Мая, 16:13

The Moscow Post — ежедневная информационно-аналитическая газета
Rambler's Top100 Яндекс.Метрика

Все что вредно для вашего здоровья