Moscow-Post RSS
19 Ноября 2017

Аваков зберіг «рішучий настрій»

Міністр внутрішніх справ України Арсен Аваков хоче «рішуче діяти» на південно-сході після перемир'я, повідомляє кореспондент The Moscow Post з посиланням на місцеві ЗМІ.

Аваков зберіг «рішучий настрій»

Силовики налаштовані на жорсткі дії після закінчення режиму припинення вогню на сході країни. Так вважає міністр внутрішніх справ України Арсен Аваков.

«Збройні сили країни, національна гвардія і підрозділ МВС налаштовані саме на таке вирішення питання», - заявив глава МВС України.

Нагадаємо, що термін припинення вогню на сході України, яке було оголошено президентом країни Петром Порошенком, закінчується 27 червня о 23.00 мск.

Втім, Президент України Петро Порошенко продовжив режим припинення вогню на південно-сході країни, термін якого закінчився сьогодні вранці, ще на 72 години.

До речі, раніше представники народного ополчення заявляли, що Збройні сили України порушували перемир'я.

Смотрите также:

Україна зробила інтернету NET

Україна зробила інтернету NET

Мільйони українців в шоці! Петро Порошенко свої указам заборонив доступ до популярних російських інтернет-сервісів. Указ повинен був вступити в силу вже сьогодні.

17 Мая, 9:06

Україна ставить РФ умови по «Євробаченню-2017»

Україна ставить РФ умови по «Євробаченню-2017»

Представники української влади назвали російських співаків, хто не зможе виступити на «Євробаченні-2017». Про це повідомляє кореспондент The Moscow Post з посиланням на місцеві ЗМІ.

16 Мая, 9:31

The Moscow Post — ежедневная информационно-аналитическая газета
Rambler's Top100 Яндекс.Метрика

Все что вредно для вашего здоровья