Moscow-Post RSS
21 Января 2018

Авакову ввижається «слід ФСБ»?

Сьогодні глава МВС України Арсен Аваков назвав нинішній Майдан справою ФСБ і маргінальних партій, повідомляє кореспондент The Moscow Post з посиланням на місцеві ЗМІ.

Авакову ввижається «слід ФСБ»?

«Я маю повне право сказати, на те, що зараз відбувається на Майдані, це дискредитація його сенсу, це продаж України в роздріб. Зосередження незрозумілих, несимпатичних, несветлых людей на головній площі країни є проектом ФСБ Росії та маргінальних партій, які пішли в минуле», - заявив Аваков.

За словами Авакова, у МВС є досьє на всіх, хто «займається протиправною діяльністю, прикриваючись Майданом» і закликав «всіх помиляються піти на фронт».

Крім цього глава МВС поінформував громадськість про існування «гуманного і красивого» плану для вирішення питання з Майданом.

«Сила, застосована до бандитів, буде схвалена, а тим, хто помиляється, буде добре слово», - заявив він.

Однак, експерти кажуть, що на Майдані ніяких співробітників ФСБ немає. Там просто зібралися люди, незадоволені владою президента України Петра Порошенка.

Смотрите также:

Україна зробила інтернету NET

Україна зробила інтернету NET

Мільйони українців в шоці! Петро Порошенко свої указам заборонив доступ до популярних російських інтернет-сервісів. Указ повинен був вступити в силу вже сьогодні.

17 Мая, 9:06

Україна ставить РФ умови по «Євробаченню-2017»

Україна ставить РФ умови по «Євробаченню-2017»

Представники української влади назвали російських співаків, хто не зможе виступити на «Євробаченні-2017». Про це повідомляє кореспондент The Moscow Post з посиланням на місцеві ЗМІ.

16 Мая, 9:31

The Moscow Post — ежедневная информационно-аналитическая газета
Rambler's Top100 Яндекс.Метрика

Все что вредно для вашего здоровья