Moscow-Post RSS
17 Декабря 2017

Азаров признался, что Россия спасла Украину

Сегодня премьер-министр Украины Николай Азаров заявил, что договоренности с Россией спасли страну от банкротства, сообщает корреспондент The Moscow Post со ссылкой на местные СМИ

Азаров признался, что Россия спасла Украину

Як повідомив пресі український прем'єр-міністр Микола Азаров, Україну без домовленостей з РФ, які були досягнуті у вівторок під час візиту президента країни Віктора Януковича до Москви, б чекало банкрутство і соціальний колапс

«Що чекало Україну? Відповідь очевидна: банкрутство і соціальний колапс. Ось який новорічний подарунок чекав би народ України в цьому випадку», - зазначив Азаров.

Нагадаємо, що напередодні Росія зробила Україні передноворічний подарунок: Київ після багаторічного безуспішного торгу нарешті отримає 30-відсоткову знижку на газ, а в додачу - 15 мільярдів доларів з російського ФНБ.

А сьогодні керівництво НАК «Нафтогаз України» досягла домовленостей з представниками ВАТ «Газпром» про скасування обов'язкової закупівлі річних обсягів газу. Це дозволить Україні економити щорічно мільярди доларів.

Це стало можливим, завдяки вчорашніх переговорів президентів Росії і України. Очевидно, що після цього владі України має стати зрозуміло, що їм просто необхідно, як можна швидше вступити в Митний Союз з Росією. Адже тільки так Віктору Януковичу вдасться врятувати українську економіку...

Смотрите также:

Україна зробила інтернету NET

Україна зробила інтернету NET

Мільйони українців в шоці! Петро Порошенко свої указам заборонив доступ до популярних російських інтернет-сервісів. Указ повинен був вступити в силу вже сьогодні.

17 Мая, 9:06

Україна ставить РФ умови по «Євробаченню-2017»

Україна ставить РФ умови по «Євробаченню-2017»

Представники української влади назвали російських співаків, хто не зможе виступити на «Євробаченні-2017». Про це повідомляє кореспондент The Moscow Post з посиланням на місцеві ЗМІ.

16 Мая, 9:31

The Moscow Post — ежедневная информационно-аналитическая газета
Rambler's Top100 Яндекс.Метрика

Все что вредно для вашего здоровья