Moscow-Post RSS
11 Декабря 2017

Азаров розкритикував поправки до конституції України

Колишній прем'єр України Азаров заявив, що нова конституція зробить з Петра Порошенка диктатора. Про це повідомляє кореспондент The Moscow Post з посиланням на місцеві ЗМІ.

Азаров розкритикував поправки до конституції України

Нова конституція зробить з президента України Петра Порошенка диктатора. Так вважає екс-прем'єр України Микола Азаров.

«Сьогодні вам замість справжньої демократичної конституції підсунули по суті диктаторську, яка перетворює Порошенко в латиноамериканського диктатора, дає йому необмежені повноваження, заплутує взаємовідносини судової та виконавчої влади», — вважає Азаров.

На думку екс-прем'єра України, за підсумками конституційної реформи український лідер зможе розпускати місцеві органи влади, а відповідальність за соціальні проблеми перейде на місцеві бюджети.

«Не полінуйтеся, прочитайте поданий проект, і Ви нічого з перерахованого і близько не побачите. З кожної норми випливає тільки одне – перетворення обраного президента намісника Бога на землі», - вважає Азаров.

Багато політологи згодні з думкою колишнього прем'єр-міністра України

Смотрите также:

Україна зробила інтернету NET

Україна зробила інтернету NET

Мільйони українців в шоці! Петро Порошенко свої указам заборонив доступ до популярних російських інтернет-сервісів. Указ повинен був вступити в силу вже сьогодні.

17 Мая, 9:06

Україна ставить РФ умови по «Євробаченню-2017»

Україна ставить РФ умови по «Євробаченню-2017»

Представники української влади назвали російських співаків, хто не зможе виступити на «Євробаченні-2017». Про це повідомляє кореспондент The Moscow Post з посиланням на місцеві ЗМІ.

16 Мая, 9:31

The Moscow Post — ежедневная информационно-аналитическая газета
Rambler's Top100 Яндекс.Метрика

Все что вредно для вашего здоровья