Moscow-Post RSS
19 Марта 2018
 

Бідний, бідний Савік...

За попередньою інформацією, Слідчий комітет РФ незабаром може порушити кримінальну справу проти українського телеведучого Савіка Шустера, чиї програми, на думку експертів, розпалюють ненависть по відношенню до РФ.

Бідний, бідний Савік...

Річ для русофоба

Як відомо, в недавньому минулому російський, а нині український телеведучий Савік Шустер завжди відрізнявся своєю гіпертрофованою русофобією, яка тепер регулярно прослизає в його передачах на каналі «Інтер», який належить одному з головних спонсорів «Евромайдана» Дмитру Фірташу. Втім, суто формально пан (або містер) Шустер не є ані українцем, ані росіянином! Адже навіть на офіційному сайті зазначено, що він - громадянин Канади та Італії!!!

Хоча, чому тут дивуватися, так як він емігрував до Канади ще в 70-х роках і навіть заснував там футбольну команду університету Макгілла. Втім, журналістика вабила містера Шустера помітно більше спорту.

Всю його кар'єру в матеріалах Савіка вічно мелькала антирадянська і антиросійська риторика, яка в період «Евромайдана» і після незаконної узурпації влади так званої «київської хунтою» (Турчиновим, Яценюком, Аваковим і т.д.) досягла небувалих висот. Подейкують, що після його полум'яних промов, принизанных критикою Росії, Слідчий Комітет РФ і вирішив порушити проти нього кримінальну справу за 282-ої «анти-екстремісткою» статті КК РФ.

Шустер допомагав моджахедам?

Кажуть, що справу проти Шустера хотіли порушити ще в КДБ СРСР. І це ніяк не може зарахуватися в його заслуги. Майбутній шоумен під час війни в Афганістані там працював журналістом і фотокореспондентом для західних ЗМІ. При цьому, як пише на своєму блозі український журналіст Андрій Чаленко, Шустер в Афганістані займався допомогою душманам і моджахедам.

За свідченням американського журналіста Роберта Каплана, те, що робив Шустер в Афганістані, він робив «виходячи з історичної пам'яті». Він вважав себе «литовським націоналістом». Таким чином, виходячи з показань Каплана, Шустер вів себе в Афганістані, як типовий прибалтійський націоналіст, тобто фактично неофашистами.

За непідтвердженими поки даними, містер Шустер під час своїх «афганських відряджень» сам брав участь у знущаннях над радянськими військовополоненими. До речі, цікаво, а як же Шустер проник в афганістані через Пакистан і душманські табору, щільно контрольовані американськими і пакистанськими спецслужбами?!! Адже подібний марш-кидок, за відомостями експертів, можна було зробити лише за сприяння ЦРУ!!!

«Свобода» для «бесхребетного»

Як і багато прозахідні журналісти-русофоби, пан Шустер встиг попрацювати на радіо «Свобода» - спочатку в Мюнхені, а потім у Москві. У результаті В 1996 році він навіть зміг стати директором російської служби радіо «Свобода». При цьому експерти в галузі міжнародних відносин запевняють, що отримати подібний пост на радіо «Свобода» було б неможливо без узгодження з негласними кураторами цього «рупора американської пропаганди» з Держдепу США і ЦРУ.

При цьому свою роботу на «Свободі» Шустер активно поєднував з бурхливу діяльність на НТВ, коли цей канал ще належав «опальному медіа-магнату» Володимиру Гусинському, а головним редактором був Євген Кисельов. До речі, Кисельов після втечі з Росії став не тільки керівником інформаційної служби «Інтера» , але і радником керуючого директора Group DF Бориса Краснянського .

Володимир Гусинський

Цікаво, що коли Кисельова і Гусинського російська влада буквально «вигнали» з НТВ, так як екс-власник телеканалу не бажав повертати борги «Газпрому», то Шустер хоч і засудив зміну влади, але, незважаючи на це, продовжив працювати на телеканалі НТВ.

Подібною зміною політичної позиції були шоковані навіть «американські господарі» Савіка, які добре знають, як треба чинити з «політичними повіями»! У підсумку керівництво радіостанції «Свобода» звільнило Шустера .

Інтим на тлі журналістики

Після того, як Савік «кинув» навіть американців, в журналістських колах довіри до нього майже не залишилося. Однак, тим не менш він продовжував «крутитися» на НТВ, де він у різний час встиг побувати ведучим телепрограми «Свобода слова», «Третій тайм», «Герой дня», «Вплив».

Однак, і з НТВ пана Шустера так само незабаром «вибили». Щодо цього є два трактування: непомірна сексуальна розкутість Шустера і його побори з гостей телепередач.

Євген Кисельов

Почнемо з того, що, за інформацією самих журналістів, сексуальної розбещеності Савіка на НТВ ходять легенди. Деякі дівчата, які бажали швидко зробити кар'єру на каналі погоджувалися в примусовому порядку проводити з телеведучим вільний час. Причому, кажуть, що в останній час свого перебування на НТВ Шустер все більше уваги звертав не стільки на вже навчених досвідом журналісток, скільки на молоденьких статисток і практиканток, деякі з яких взагалі могли бути ще неповнолітніми.

«Мзда» для Шустера

Здавалося б, тільки за цю «полуничку» Савіка було б не лише «турнуть» з НТВ, але і віддати під суд. Однак, у ході розгляду керівництво телекомпанії виявило в діяльності Шустера не менш злочинні аспекти!

Адже, як з'ясувалося, за потрапляння в свої телепередачі Шустер банально вимагав заплатити йому. Подейкують, що крім простого піару на ТБ у Шустера була особлива послуга «відома потрібних людей один з одним». Так бізнесмени платили йому досить значні суми, щоб мати можливість прямо на телеефірі познайомитися з міністрами, впливовими депутатами та іншими політиками.

При цьому, є думка, що Шустер міг кликати гостей «на замовлення», але це задоволення для комерсантів коштувало набагато дорожче! А адже не рахуючи хабарів, Шустер, за чутками, отже, щомісяця отримував від НТВ 25 000 доларів , проте, мабуть йому і цієї суми було мало.

Савіка «піймали за руку»?

До речі, якщо на НТВ ситуація з хабарами закінчилася для Савіка простим звільненням, то на Україні його буквально «піймали за руку». Так, наприклад, екс-голова Верховної Ради Олександр Мороз назвав умовою потрапляння на телебачення виплату 50 тисяч доларів .

Подейкують, що з-за низки сексуальних і корупційних скандалів, вже на Українському телебаченні, Шустер досить довго продовжував свій «марафон» по телеканалам, змінюючи одного хазяїна на іншого!

Савік Шустер

Так спочатку він виступав за «Інтеру», а потім вів у прямому ефірі телепередачі «Шустер live» на телеканалі «ТРК Україна», яка потім, зберігши ведучого, перекачала вже на «Перший національний».

У підсумку В 2013 році Савік зі своєю програмою «Шустер live» знову повернувся на «Інтер» - Дмитру Фірташу.

«Кримське питання»

Зрозуміло, така біганина по каналах, хабарі, приставання до молодих журналісток і, за чутками, навіть наркотики завдали серйозного удару не тільки по нервовій системі, але й, схоже, по психіці Савіка.

Адже Шустер, явно відпрацьовуючи «американський замовлення», останнім часом тільки те й робить, що намагається оббрехати референдум в Криму і добровільне бажання кримчан приєднатися до Росії. Втім, йому не звикати до проплачених акціях проти російської влади. Тут на думку приходить його скандально відома акція по випуску та поширенню у Москві перед Олімпіадою-80 фальшивої газети «Правда» , на такий же папері і з невідмінним шрифтом: на першій смузі красувався голий по пояс Суслов з наколкою Сталіна на грудях.

Схоже, що, як звик Шустер «шестерить» на Держдеп США в 80-х, так і робить це й досі. То він порівнює зовнішню політику РФ з Третім Рейхом , називає Путіна «голодним драконом» то творить інші неподобне.

Однак, чому ж Шустер, полюбляє відпочивати в США, Європі та Ізраїлі, раптово так турбувався про Крим? Як з'ясувалося, там у нього є давні друзі з числа радикально-налаштованих кримських татар.

Адже ще в далекому 1994 році, коли запрошення кримсько-татарського меджлісу в Сімферополі працювала місія ОБСЄ, Шустер активно співпрацював з угрупуванням ісламізму «Білі вовки» Джамилева , на весь світ захищаючи кримсько-татарських «борців за свободу». Мабуть, недарма українські користувачі Інтернету після цього стали відкрито називати Савіка агентом ЦРУ.

На «таємній службі» США?

Більше того, подейкують, що це саме Шустер разом з молодшим Бжезинським (керівником Інституту прогнозування конфліктів на етнічній основі національної ЦРУ в 1994-98 рр.) організовував похід хлопців з УНА-УНСО під проводом Хмари в Севастополь.

Зрештою, навіть тодішній радник президента Кучми по обороні американський генерал Кравцев визнав, що «журналіст Шустер не сильно любить Росію за те, що вона ворожа західної демократії».

Так що, схоже, що пан, а вірніше містер Шустер є одним з найбільш продажних журналістів на пострадянському просторі, якому все одно у кого брати гроші - у Держдепу США або кримінальних бізнесменів. Очевидно, що для нього таких понять, як чесність, об'єктивність і честь журналіста більше не існує.

А раз так, то варто довіряти цьому «псевдо-журналіста», який за долари готовий продати навіть рідну матір?!!

Даний матеріал авторський і є виключним оціночним думкою автора тексту, а так само правдоподібності відомостей викладених у ньому

Первая полоса Политика В мире Экономика Культура Спорт Происшествия Общество Авторская колонка

О газете Рекламный отдел
The Moscow Post — ежедневная информационно-аналитическая газета
18+ Сетевое издание The Moscow Post © Любое копирование, в т.ч. отдельных частей текстов или изображений, публикация и републикация, перепечатка или любое другое распространение информации, в какой бы форме и каким бы техническим способом оно не осуществлялось, строго запрещается без предварительного письменного согласия со стороны редакции. Допускается цитирование материалов сайта без получения предварительного согласия, с обязательной прямой, открытой для поисковых систем гиперссылкой на сайт (с указанием названия «Сетевое издание The Moscow Post») не ниже, чем во втором абзаце текста, либо сразу после заимствованного материала, при нажатии на которое осуществляется переход на сайт http://www.moscow-post.com
Rambler's Top100 Яндекс.Метрика

Все что вредно для вашего здоровья