Moscow-Post RSS
21 Января 2018

Бійці СБУ затримали росіян

Сьогодні в СБУ заявили про затримання росіян нібито за підозрою в підготовці диверсій, повідомляє кореспондент The Moscow Post з посиланням на місцеві ЗМІ.

Бійці СБУ затримали росіян

Голова СБУ Валентин Наливайченко повідомив, що на Україні заарештовано четверо громадян Росії нібито за підозрою в підготовці диверсій

«Кожна диверсійна група, до складу якої вони входили, нейтралізована. Двоє — Харківська область, двоє — Донецька. Їх прізвища і дані ми також не приховуємо. Громадянин Росії Жарников, громадянин Росії Смирнов, громадянка Росії Камиус, громадянин Росії Чорних», — розповів Наливайченко.

Він також уточнив, що за останні п'ять днів були затримані «диверсійні групи і нейтралізовані спроби вчинення терактів і в Харкові, і в Донецькій області».

Політологи вже назвали слова Валентина Наливайченка провокацією. Адже, за чутками, саме він вирішив розіграти весь цей спектакль з російськими «диверсантами».

Смотрите также:

Україна зробила інтернету NET

Україна зробила інтернету NET

Мільйони українців в шоці! Петро Порошенко свої указам заборонив доступ до популярних російських інтернет-сервісів. Указ повинен був вступити в силу вже сьогодні.

17 Мая, 9:06

Україна ставить РФ умови по «Євробаченню-2017»

Україна ставить РФ умови по «Євробаченню-2017»

Представники української влади назвали російських співаків, хто не зможе виступити на «Євробаченні-2017». Про це повідомляє кореспондент The Moscow Post з посиланням на місцеві ЗМІ.

16 Мая, 9:31

The Moscow Post — ежедневная информационно-аналитическая газета
Rambler's Top100 Яндекс.Метрика

Все что вредно для вашего здоровья