Moscow-Post RSS
14 Декабря 2017

«Блок Петра Порошенко» рятує Яценюка

Депутати від «Блоку Петра Порошенко» підтримують збереження Арсенія Яценюка на посаді прем'єр-міністра України. Про це повідомляє кореспондент The Moscow Post з посиланням на місцеві ЗМІ.

«Блок Петра Порошенко» рятує Яценюка

За словами лідера партії «Блок Петра Порошенко» Юрія Луценка, його фракція у Верховній Раді виступає за збереження посади прем'єра за Арсенієм Яценюком.

Однак «Блок Петра Порошенко» підтримує Яценюка тільки за умови, що під його керівництвом буде сформований новий кабінет міністрів України.

«Я впевнений, що якщо Арсеній Яценюк зможе домовитися про нову команду професіоналів, які будуть підтримувати фракції коаліції, то ми отримаємо новий уряд на чолі з Яценюком і ефективну більшість, яка приймає необхідні закони. Якщо почнуться битви партійних амбіцій або ультиматуми персональних питань, нічого не вийде», — заявив Луценко.

Він також зазначив, що партія «Блок Петра Порошенко» партія готова працювати з Яценюком, так як на Україні «необхідно залишити політичну стабільність», щоб залучити інвестиції та розвивати економіку країни.

Луценко заявив, що нині існуючий кабінет міністрів – це «уряд одинаків, розумних, грамотних, професійних, але уряд не відбулося, як колектив».

«Необхідно зробити такий колектив однодумців, який буде займатися конкретними реформами», — заявив Юрій Луценко.

На думку політологів, «Блок Петра Порошенко» зберігає Арсенія Яценюка на посаді прем'єр-міністра України, щоб мати можливість покласти на нього всі провали в економіці і в політиці.

Смотрите также:

Україна зробила інтернету NET

Україна зробила інтернету NET

Мільйони українців в шоці! Петро Порошенко свої указам заборонив доступ до популярних російських інтернет-сервісів. Указ повинен був вступити в силу вже сьогодні.

17 Мая, 9:06

Україна ставить РФ умови по «Євробаченню-2017»

Україна ставить РФ умови по «Євробаченню-2017»

Представники української влади назвали російських співаків, хто не зможе виступити на «Євробаченні-2017». Про це повідомляє кореспондент The Moscow Post з посиланням на місцеві ЗМІ.

16 Мая, 9:31

The Moscow Post — ежедневная информационно-аналитическая газета
Rambler's Top100 Яндекс.Метрика

Все что вредно для вашего здоровья