Moscow-Post RSS
17 Ноября 2017

«Блок Петра Порошенко» виступить за відставку Яценюка

Депутати Верховної Ради від «Блоку Петра Порошенко» підтримують відставку кабінету міністрів Арсенія Яценюка. Про це повідомляє кореспондент The Moscow Post з посиланням на місцеві ЗМІ.

«Блок Петра Порошенко» виступить за відставку Яценюка

Про те, що фракція «Блок Петра Порошенко» (БПП) підтримає відставку уряду Арсенія Яценюка, повідомив пресі народний депутат від «Блоку Петра Порошенко» Сергій Каплін.

«Було прийнято чітке рішення майже одноголосно фракцією БПП висловити недовіру роботі кабміну, і було прийнято рішення зібрати у разі висловлення недовіри підписи», — сказав Він.

За його словами, фракція у повному складі проголосує за відставку, щоб після формувати новий уряд

«Є необхідні 226 голосів для того, щоб висловити недовіру Яценюку зібрати за лічені хвилини необхідні підписи, подати в комітет, розглянути і поставити питання про ліквідацію режиму Яценюка», — заявив депутат Каплін.

Цікаво, що президент і прем'єр перебували на фракції, але не перетиналися. Про це заявив депутат від партії Порошенка» Сергій Лещенко.

«Вони не перетиналися на фракції. Був Порошенко десь годину, потім він пішов, потім зайшов Яценюк і теж був десь годину. Потім пішов Яценюк, і потім рішення приймалися фракцією. Рішення голосувалось без Яценюка і Порошенко», — розповів Лещенко.

На думку експертів, відставка Яценюка може відбутися найближчим часом.

Смотрите также:

Україна зробила інтернету NET

Україна зробила інтернету NET

Мільйони українців в шоці! Петро Порошенко свої указам заборонив доступ до популярних російських інтернет-сервісів. Указ повинен був вступити в силу вже сьогодні.

17 Мая, 9:06

Україна ставить РФ умови по «Євробаченню-2017»

Україна ставить РФ умови по «Євробаченню-2017»

Представники української влади назвали російських співаків, хто не зможе виступити на «Євробаченні-2017». Про це повідомляє кореспондент The Moscow Post з посиланням на місцеві ЗМІ.

16 Мая, 9:31

The Moscow Post — ежедневная информационно-аналитическая газета
Rambler's Top100 Яндекс.Метрика

Все что вредно для вашего здоровья