Moscow-Post RSS
16 Января 2018

«Братство» залишилося без амністії

Три радикала не можуть бути від кримінальної відповідальності в рамках грудневого закону про амністію, повідомляє кореспондент The Moscow Post з посиланням на місцеві ЗМІ.

«Братство» залишилося без амністії

«Судам залишилося розглянути і застосувати норми цього закону по відношенню до тих, хто знаходився в розшуку, в тому числі це стосується Дмитра Корчинського», - заявила журналістам керівник прес-служби прокуратури Києва Яна Соболевська.

Разом з тим, вона звернула увагу, що відповідні клопотання прокуратура вже подала до судів.

До речі, за словами Соболівської, серед розшукуваних більше відомих людей, крім лідера «Братства» Корчинського, немає.

Подейкують, що Корчинський втік за кордон!

До речі, раніше один з лідерів «ЕвроМайдана» і голова руху «Спільна справа» Олександр Данилюк вже втік у Лондон. Він, звичайно, багато потім ще говорив, що рятується від арешту і т.д.

Шкода, що пан (а, може, вже містер) Данилюк сказав, що його сім'я вже давно постійно проживає у Великобританії. Ця «цікава подробиця» з'ясувалося після того, як він намагався захопити будівлю міністерства енергетики та вугільної промисловості. Конкретно, про це заявив голова міністерства Едуард Ставицький. Саме він під час спроби захоплення вів переговори з Данилюком. Пізніше, за неофіційними даними, цю інформацію підтвердили і в СБУ.

Так що, схоже, що і Дмитро Корчинський так само втік закордон!..

The Moscow Post — ежедневная информационно-аналитическая газета
Rambler's Top100 Яндекс.Метрика

Все что вредно для вашего здоровья