Moscow-Post RSS
29 Марта 2017

Дефолт України неминучий?

Сьогодні радник президента РФ Сергій Глазьєв заявив, що дефолт України неминучий. Про це повідомили кореспонденту The Moscow Post у Мінфіні. Як і передбачали експерти, Україна зараз вкрай близька до дефолту.

Дефолт України неминучий?

«Платіжний баланс, його динаміка свідчить про те, що Україна в найближчому майбутньому самостійно свої державні зобов'язання обслуговувати не зможе. Виникає питання, хто за це буде платити. Та допомога, яку обіцяли ЄС і США, недостатня для покриття дірки в платіжному балансі, тому дефолт, з моєї точки зору, неминучий. Чи вдасться його зробити виборчим? Швидше за все, немає. Він буде загальним», - вважає радник президента РФ Сергій Глазьєв

За оцінкою Глазьєва, навіть для мінімальної стабілізації економіки Україні знадобиться щонайменше 100-120 мільярдів доларів.

Глазьєв впевнений, що Україна буквально балансує на межі тотального економічного колапсу

Якщо необхідні кроки не зробити вже в самому найближчому майбутньому, то вартість порятунку зросте до, як мінімум, 300 мільярдів доларів.

За словами Глазьєва, без економічних реформ падіння ВВП України може скласти близько 50%, що викличе відсутність інвестицій, а для виходу з такого становища Україні вже буде потрібно $300 млрд.

«Зрозуміло, що без Росії, без Митного союзу Україна не має жодних шансів стати на шлях сталого розвитку», - вважає радник президента РФ.

Очевидно, що зайнявши антиросійські позиції, влади України прирекли свою країну на економічний крах.

Смотрите также:

Україна ставить РФ умови по «Євробаченню-2017»

Україна ставить РФ умови по «Євробаченню-2017»

Представники української влади назвали російських співаків, хто не зможе виступити на «Євробаченні-2017». Про це повідомляє кореспондент The Moscow Post з посиланням на місцеві ЗМІ.

16 Мая, 9:31

Порошенко наполягає на посиленні санкцій антиросійських

Порошенко наполягає на посиленні санкцій антиросійських

Петро Порошенко в черговий раз закликав посилити санкції щодо Росії. Про це повідомляє кореспондент The Moscow Post з посиланням на місцеві ЗМІ.

13 Мая, 16:13

The Moscow Post — ежедневная информационно-аналитическая газета
Rambler's Top100 Яндекс.Метрика

Все что вредно для вашего здоровья