Moscow-Post RSS
17 Декабря 2017

Депутат Верховної Ради запропонував ввести цензуру

Антон Геращенко закликав ввести в Україні цензуру в Засобах масової інформації. Про це повідомляє кореспондент The Moscow Post з посиланням на місцеві ЗМІ.

Депутат Верховної Ради запропонував ввести цензуру

Антон Геращенко, який є депутатом від фракції «Народного фронту», заявив, що Верховній Раді і профільним комітетам необхідно переглянути інформаційну політику й запровадити цензуру в ЗМІ.

«Питання необхідності на державному рівні розробити і затвердити програму інформаційної політики, яка б включала в себе як мінімум контроль за контентом, вещаемом через ліцензовані ефірні телеканали з метою недопущення заяв, підриває державний суверенітет і територіальну цілісність», - вважає Геращенко.

За його словами, необхідно розробити законодавчу і технічну можливість блокування ресурсів у мережі Інтернет, «розпалюють ворожнечу, ненависть і підривають національну безпеку України».

Правозахисники вже звинуватили Геращенко в тиску на свободу слова.

Смотрите также:

Україна зробила інтернету NET

Україна зробила інтернету NET

Мільйони українців в шоці! Петро Порошенко свої указам заборонив доступ до популярних російських інтернет-сервісів. Указ повинен був вступити в силу вже сьогодні.

17 Мая, 9:06

Україна ставить РФ умови по «Євробаченню-2017»

Україна ставить РФ умови по «Євробаченню-2017»

Представники української влади назвали російських співаків, хто не зможе виступити на «Євробаченні-2017». Про це повідомляє кореспондент The Moscow Post з посиланням на місцеві ЗМІ.

16 Мая, 9:31

The Moscow Post — ежедневная информационно-аналитическая газета
Rambler's Top100 Яндекс.Метрика

Все что вредно для вашего здоровья