Moscow-Post RSS
21 Ноября 2017

Депутати Ради можуть залишитися без недоторканності

Верховна Рада України має намір зняти депутатську недоторканність з чотирьох парламентаріїв, повідомляє кореспондент The Moscow Post з посиланням на місцеві ЗМІ.

Депутати Ради можуть залишитися без недоторканності

Народний депутат Ігор Мосійчук розповів пресі, що у Верховній раді готуються зняти депутатську недоторканність з чотирьох парламентаріїв.

«Про кримінальних провадженнях з боку Генпрокуратури, СБУ, МВС, в яких фігурував я, мені не відомо. Я хочу зробити офіційну заяву: якщо буде внесено таке подання, я буду розцінювати це як політичну боротьбу, як політичні репресії з боку генпрокурора Віктора Шокіна», - сказав він.

Вже відомо, що зняти недоторканність можуть з Андрія Лозового з Радикальної партії, депутата «Народного фронту» В'ячеслава Костянтинівського, а також кількох регіоналів, серед яких депутат Михайло Папієв.

Політологи вважають, що цих парламентаріїв можуть переслідувати «з політичних мотивів».

Смотрите также:

Україна зробила інтернету NET

Україна зробила інтернету NET

Мільйони українців в шоці! Петро Порошенко свої указам заборонив доступ до популярних російських інтернет-сервісів. Указ повинен був вступити в силу вже сьогодні.

17 Мая, 9:06

Україна ставить РФ умови по «Євробаченню-2017»

Україна ставить РФ умови по «Євробаченню-2017»

Представники української влади назвали російських співаків, хто не зможе виступити на «Євробаченні-2017». Про це повідомляє кореспондент The Moscow Post з посиланням на місцеві ЗМІ.

16 Мая, 9:31

The Moscow Post — ежедневная информационно-аналитическая газета
Rambler's Top100 Яндекс.Метрика

Все что вредно для вашего здоровья