Moscow-Post RSS
28 Марта 2017

Депутати Ради можуть залишитися без недоторканності

Верховна Рада України має намір зняти депутатську недоторканність з чотирьох парламентаріїв, повідомляє кореспондент The Moscow Post з посиланням на місцеві ЗМІ.

Депутати Ради можуть залишитися без недоторканності

Народний депутат Ігор Мосійчук розповів пресі, що у Верховній раді готуються зняти депутатську недоторканність з чотирьох парламентаріїв.

«Про кримінальних провадженнях з боку Генпрокуратури, СБУ, МВС, в яких фігурував я, мені не відомо. Я хочу зробити офіційну заяву: якщо буде внесено таке подання, я буду розцінювати це як політичну боротьбу, як політичні репресії з боку генпрокурора Віктора Шокіна», - сказав він.

Вже відомо, що зняти недоторканність можуть з Андрія Лозового з Радикальної партії, депутата «Народного фронту» В'ячеслава Костянтинівського, а також кількох регіоналів, серед яких депутат Михайло Папієв.

Політологи вважають, що цих парламентаріїв можуть переслідувати «з політичних мотивів».

Смотрите также:

Україна ставить РФ умови по «Євробаченню-2017»

Україна ставить РФ умови по «Євробаченню-2017»

Представники української влади назвали російських співаків, хто не зможе виступити на «Євробаченні-2017». Про це повідомляє кореспондент The Moscow Post з посиланням на місцеві ЗМІ.

16 Мая, 9:31

Порошенко наполягає на посиленні санкцій антиросійських

Порошенко наполягає на посиленні санкцій антиросійських

Петро Порошенко в черговий раз закликав посилити санкції щодо Росії. Про це повідомляє кореспондент The Moscow Post з посиланням на місцеві ЗМІ.

13 Мая, 16:13

The Moscow Post — ежедневная информационно-аналитическая газета
Rambler's Top100 Яндекс.Метрика

Все что вредно для вашего здоровья