Moscow-Post RSS
24 Января 2018

Держдеп США допоміг опозиціонерам на Майдані

Заступник голови Держдепу США Вікторія Нуланд прийшла майдан Незалежності , повідомляє кореспондент The Moscow Post з посиланням на місцеві ЗМІ. Вона зустрілася з мітингувальниками на Майдані Незалежності та роздала їм їжу.

Держдеп США допоміг опозиціонерам на Майдані

«Зараз на Майдані роздає хліб і носить підноси з їжею заступник держсекретаря США Вікторія Нуланд » , - заявив лідер фракції «Батьківщина» Арсеній Яценюк.

Цей демонстративний жест відкрито показав , що США публічно підтримують українську опозицію.

Так само на сторону США починає вставати і керівництво України . Так прем'єр -міністр Микола Азаров заявив , що ніяких угод між Україною та Митним союзом не буде «Ніяких розмов про Митний союз не буде! Я наперед хочу відмести всі ці спекуляції» , - заявив він.

Азаров у черговий раз відзначив , що український уряд не готує будь-яких угод для підписання.

При цьому раніше Азаров вважав , що народ підтримує рішення про призупинення євроінтеграції. До речі , більша частина українців хочуть приєднатися до МС .

Однак , поки що прем'єр Азаров і президент Янукович ігнорують цей факт . Так , невже , вони хочуть потурати політиці Заходу? !

Смотрите также:

Україна зробила інтернету NET

Україна зробила інтернету NET

Мільйони українців в шоці! Петро Порошенко свої указам заборонив доступ до популярних російських інтернет-сервісів. Указ повинен був вступити в силу вже сьогодні.

17 Мая, 9:06

Україна ставить РФ умови по «Євробаченню-2017»

Україна ставить РФ умови по «Євробаченню-2017»

Представники української влади назвали російських співаків, хто не зможе виступити на «Євробаченні-2017». Про це повідомляє кореспондент The Moscow Post з посиланням на місцеві ЗМІ.

16 Мая, 9:31

The Moscow Post — ежедневная информационно-аналитическая газета
Rambler's Top100 Яндекс.Метрика

Все что вредно для вашего здоровья