Moscow-Post RSS
30 Марта 2017

Держдеп США допоміг опозиціонерам на Майдані

Заступник голови Держдепу США Вікторія Нуланд прийшла майдан Незалежності , повідомляє кореспондент The Moscow Post з посиланням на місцеві ЗМІ. Вона зустрілася з мітингувальниками на Майдані Незалежності та роздала їм їжу.

Держдеп США допоміг опозиціонерам на Майдані

«Зараз на Майдані роздає хліб і носить підноси з їжею заступник держсекретаря США Вікторія Нуланд » , - заявив лідер фракції «Батьківщина» Арсеній Яценюк.

Цей демонстративний жест відкрито показав , що США публічно підтримують українську опозицію.

Так само на сторону США починає вставати і керівництво України . Так прем'єр -міністр Микола Азаров заявив , що ніяких угод між Україною та Митним союзом не буде «Ніяких розмов про Митний союз не буде! Я наперед хочу відмести всі ці спекуляції» , - заявив він.

Азаров у черговий раз відзначив , що український уряд не готує будь-яких угод для підписання.

При цьому раніше Азаров вважав , що народ підтримує рішення про призупинення євроінтеграції. До речі , більша частина українців хочуть приєднатися до МС .

Однак , поки що прем'єр Азаров і президент Янукович ігнорують цей факт . Так , невже , вони хочуть потурати політиці Заходу? !

Смотрите также:

Україна ставить РФ умови по «Євробаченню-2017»

Україна ставить РФ умови по «Євробаченню-2017»

Представники української влади назвали російських співаків, хто не зможе виступити на «Євробаченні-2017». Про це повідомляє кореспондент The Moscow Post з посиланням на місцеві ЗМІ.

16 Мая, 9:31

Порошенко наполягає на посиленні санкцій антиросійських

Порошенко наполягає на посиленні санкцій антиросійських

Петро Порошенко в черговий раз закликав посилити санкції щодо Росії. Про це повідомляє кореспондент The Moscow Post з посиланням на місцеві ЗМІ.

13 Мая, 16:13

The Moscow Post — ежедневная информационно-аналитическая газета
Rambler's Top100 Яндекс.Метрика

Все что вредно для вашего здоровья