Moscow-Post RSS
24 Октября 2017

Дмитро Ярош потрапив під «уголовку»

Щодо лідера «Правого сектора» України Дмитра Яроша було порушено кримінальну справу, повідомили кореспонденту The Moscow Post в СКР.

Дмитро Ярош потрапив під «уголовку»

Справу проти Яроша було порушено в Росії. Раніше Ярош звернувся до ватажка чеченських терористів Доку Умарову з проханням про підтримку. Ярош особисто написав це на сторінці «Правого сектора» в соціальній мережі «ВКонтакте».

«На думку слідства, у своїх виступах голова ультранаціоналістичної української організації «Правий сектор» Дмитро Ярош публічно закликає антиросійські сили до екстремістських дій і терору на території Росії», - заявив офіційний представник СК РФ Володимир Маркін.

Незабаром суд заочно заарештує Яроша. Після цього його оголосять у міжнародний розшук.

Нагадаємо, що Дмитро Анатолійович Ярош (нар. 30 вересня 1971, Дніпродзержинськ) - це український громадсько-політичний діяч націоналістичного спрямування, лідер «Правого сектору»

У 1988 році Ярош закінчив середню школу № 24 (Дніпродзержинськ), у шкільні роки був піонером, потім - комсомольцем

З жовтня 1988 року брав активну участь у політичній діяльності, ніколи і ніде не працюючи. З лютого 1989 року був членом Народного Руху України. У 1989-1991 роки проходив службу в лавах Радянської армії.

З червня 1994 року був членом організації «Тризуб» ім. С. Бандери, керував її регіональним підрозділом. У 1996 році увійшов в центральний комітет «Тризуба». З 2005 року - лідер організації.

У 2001 році закінчив філологічний факультет Дрогобицького педагогічного університету імені Івана Франка.

Є автором книги «Українська революція: XXI століття».

В листопаді 2013 року на базі української націоналістичної організації «Тризуб» створив «Правий сектор», як майданчик для координації революційно налаштованих груп, що беруть активну участь у Евромайдане.

22 лютого 2014 року Ярош вимагав заборонити діяльність Партії регіонів і компартії на Україні. 26 лютого 2014 року на Майдані були представлені кандидатури формованого уряду, в якому Ярошу запропонована посада заступника секретаря РНБО України.

1 березня 2014 року в ЗМІ з'явилася інформація, що Ярош звернувся до міжнародного терориста Доку Умарову в соціальній мережі «ВКонтакте» з проханням підтримати Україну в боротьбі з Росією. Сторінка в соціальній мережі, на якій було розміщено звернення Яроша до Умарову, заблокована на вимогу Генеральної прокуратури Росії. Однак інформація про це зверненні встигла викликати різку реакцію в Росії.

3 березня Слідчий комітет Російської Федерації порушив кримінальну справу стосовно Яроша за ознаками злочинів, передбачених ч. 2 ст. 205.2 КК РФ і год 2 ст. 280 КК РФ (публічні заклики до здійснення терористичної і екстремістської діяльності, вчинені з використанням засобів масової інформації). Щодо нього буде прийнято заочна запобіжний захід - взяття під варту, потім він буде оголошений у міжнародний розшук

Смотрите также:

Україна зробила інтернету NET

Україна зробила інтернету NET

Мільйони українців в шоці! Петро Порошенко свої указам заборонив доступ до популярних російських інтернет-сервісів. Указ повинен був вступити в силу вже сьогодні.

17 Мая, 9:06

Україна ставить РФ умови по «Євробаченню-2017»

Україна ставить РФ умови по «Євробаченню-2017»

Представники української влади назвали російських співаків, хто не зможе виступити на «Євробаченні-2017». Про це повідомляє кореспондент The Moscow Post з посиланням на місцеві ЗМІ.

16 Мая, 9:31

The Moscow Post — ежедневная информационно-аналитическая газета
Rambler's Top100 Яндекс.Метрика

Все что вредно для вашего здоровья