Moscow-Post RSS
14 Декабря 2017

ДНР допомогла Україні вугіллям

Донецька народна республіка поставить Україні вугілля, повідомляє кореспондент The Moscow Post з посиланням на місцеві ЗМІ.

ДНР допомогла Україні вугіллям

Сьогодні стало відомо, що Донецька народна республіка направила владі України 300 тонн вугілля «в якості гуманітарної допомоги». Цю інформацію підтвердив глава республіки Олександр Захарченко.

«Ми сьогодні відправили на Україну п'ять вагонів вугілля в якості гуманітарної допомоги», - заявив Захарченко.

«Вугілля у нас є. Ми повністю контролюємо ситуацію з доставкою вантажів по нашій території і здатні забезпечити безперебійне постачання вугіллям України. Хочуть його купувати - нехай купують», - додав лідер самопроголошеної республіки.

Нагадаємо, що раніше українські силовики добровільно покинули аеропорт Донецька. Однак, обстріл міста українськими військами тривають досі.

Смотрите также:

Україна зробила інтернету NET

Україна зробила інтернету NET

Мільйони українців в шоці! Петро Порошенко свої указам заборонив доступ до популярних російських інтернет-сервісів. Указ повинен був вступити в силу вже сьогодні.

17 Мая, 9:06

Україна ставить РФ умови по «Євробаченню-2017»

Україна ставить РФ умови по «Євробаченню-2017»

Представники української влади назвали російських співаків, хто не зможе виступити на «Євробаченні-2017». Про це повідомляє кореспондент The Moscow Post з посиланням на місцеві ЗМІ.

16 Мая, 9:31

The Moscow Post — ежедневная информационно-аналитическая газета
Rambler's Top100 Яндекс.Метрика

Все что вредно для вашего здоровья