Moscow-Post RSS
27 Апреля 2017

ДНР допомогла Україні вугіллям

Донецька народна республіка поставить Україні вугілля, повідомляє кореспондент The Moscow Post з посиланням на місцеві ЗМІ.

ДНР допомогла Україні вугіллям

Сьогодні стало відомо, що Донецька народна республіка направила владі України 300 тонн вугілля «в якості гуманітарної допомоги». Цю інформацію підтвердив глава республіки Олександр Захарченко.

«Ми сьогодні відправили на Україну п'ять вагонів вугілля в якості гуманітарної допомоги», - заявив Захарченко.

«Вугілля у нас є. Ми повністю контролюємо ситуацію з доставкою вантажів по нашій території і здатні забезпечити безперебійне постачання вугіллям України. Хочуть його купувати - нехай купують», - додав лідер самопроголошеної республіки.

Нагадаємо, що раніше українські силовики добровільно покинули аеропорт Донецька. Однак, обстріл міста українськими військами тривають досі.

Смотрите также:

Україна ставить РФ умови по «Євробаченню-2017»

Україна ставить РФ умови по «Євробаченню-2017»

Представники української влади назвали російських співаків, хто не зможе виступити на «Євробаченні-2017». Про це повідомляє кореспондент The Moscow Post з посиланням на місцеві ЗМІ.

16 Мая, 9:31

Порошенко наполягає на посиленні санкцій антиросійських

Порошенко наполягає на посиленні санкцій антиросійських

Петро Порошенко в черговий раз закликав посилити санкції щодо Росії. Про це повідомляє кореспондент The Moscow Post з посиланням на місцеві ЗМІ.

13 Мая, 16:13

The Moscow Post — ежедневная информационно-аналитическая газета
Rambler's Top100 Яндекс.Метрика

Все что вредно для вашего здоровья