Moscow-Post RSS
27 Апреля 2017

ДНР не допоможе Україні вугіллям

Влади ДНР відмовилися постачати вугілля Україні. Про це передає кореспондент The Moscow Post з посиланням на місцеві ЗМІ.

ДНР не допоможе Україні вугіллям

Уряд Донецької народної республіки (ДНР) вирішив, що Україна не буде отримувати вугілля з територій ДНР.

На думку влади ДНР, Україна повинна спочатку зняти блокаду з поставок палива і запчастин для залізничного транспорту, яка почала діяти в липні.

«На даний момент у нас працює тільки третина локомотивного господарства, і нам необхідно збільшити наші можливості для наших потреб», — вважає міністр транспорту ДНР Семен Кузьменко.

За словами Кузьменка, жодних поставок вугілля з непідконтрольних Україні територій ДНР «робити не збирається» до виконання «жорстких вимог».

На даний момент влада України не хочуть йти на поступки ДНР. Схоже, що тепер Україні доведеться обходитися без вугілля з Донбасу.

Смотрите также:

Україна ставить РФ умови по «Євробаченню-2017»

Україна ставить РФ умови по «Євробаченню-2017»

Представники української влади назвали російських співаків, хто не зможе виступити на «Євробаченні-2017». Про це повідомляє кореспондент The Moscow Post з посиланням на місцеві ЗМІ.

16 Мая, 9:31

Порошенко наполягає на посиленні санкцій антиросійських

Порошенко наполягає на посиленні санкцій антиросійських

Петро Порошенко в черговий раз закликав посилити санкції щодо Росії. Про це повідомляє кореспондент The Moscow Post з посиланням на місцеві ЗМІ.

13 Мая, 16:13

The Moscow Post — ежедневная информационно-аналитическая газета
Rambler's Top100 Яндекс.Метрика

Все что вредно для вашего здоровья