Moscow-Post RSS
16 Декабря 2017

ДНР обійдеться без російської мови

У школах Донецької Народної Республіки вивчення української мови не буде обов'язковим, повідомляє кореспондент The Moscow Post з посиланням на місцеві ЗМІ.

ДНР обійдеться без російської мови

Сьогодні міністр освіти Донецької народної республіки (ДНР) Костенок Ігор заявив, що вивчення української мови не буде обов'язковим в школах ДНР. Н прес-конференції журналісти прямо запитали чиновника, буде вивчення української мови є обов'язковим в школах на підконтрольній ДНР території. «Ні. Не буде», - відповів Костенок.

Так само він заявив, що україномовні класи і школи будуть формуватися, виходячи з побажань учнів та їх батьків.

«Примусової українізації, як і русифікації не буде. У нас дві мови - російська та українська. Якщо група батьків, погодивши з дітьми, вирішать навчатися українською мовою, їм ніхто заважати не буде», - заявив міністр Костенок.

Потім міністр додав, що «так само буде, якщо вони захочуть навчатися татарською, німецькою або будь-якому іншому мовою».

На думку експертів, зараз йде тенденція повного відділення Донбасу від України. Певно, українська мова для школярів ДНР дійсно не потрібен.

Смотрите также:

Україна зробила інтернету NET

Україна зробила інтернету NET

Мільйони українців в шоці! Петро Порошенко свої указам заборонив доступ до популярних російських інтернет-сервісів. Указ повинен був вступити в силу вже сьогодні.

17 Мая, 9:06

Україна ставить РФ умови по «Євробаченню-2017»

Україна ставить РФ умови по «Євробаченню-2017»

Представники української влади назвали російських співаків, хто не зможе виступити на «Євробаченні-2017». Про це повідомляє кореспондент The Moscow Post з посиланням на місцеві ЗМІ.

16 Мая, 9:31

The Moscow Post — ежедневная информационно-аналитическая газета
Rambler's Top100 Яндекс.Метрика

Все что вредно для вашего здоровья