Moscow-Post RSS
17 Января 2018

ДНР закликає до припинення обстрілу позицій ополчення

Сьогодні ДНР закликала Київ віддати наказ силовикам припинити обстріл позицій повстанців, повідомляє кореспондент The Moscow Post з посиланням на місцеві ЗМІ.

ДНР закликає до припинення обстрілу позицій ополчення

Заступник командуючого армії Донецької народної республіки Едуард Басурин заявив, що Київ повинен віддати всім своїм військовим формуванням наказ негайно припинити обстріли міст ДНР і ЛНР

Він також заявив, що всі залишилися в Дебальцеве українські військові повинні скласти зброю. Зі свого боку ДНР гарантує їх передачу українській стороні.

«Всі українські військові, що залишилися в Дебальцеве, повинні скласти зброю. Ми гарантуємо їх передачу українській стороні. Тіла загиблих українських військових ми готові передавати їх родичам або відповідним українським державним структурам», - вважає Басурин.

Крім цього Едуард Басурин закликав місію спостерігачів ОБСЄ взяти участь у заходах з виконання лютневих мінських домовленостей. Нагадаємо, що сьогодні армія України продовжила обстріл міст Донбасу.

Смотрите также:

Україна зробила інтернету NET

Україна зробила інтернету NET

Мільйони українців в шоці! Петро Порошенко свої указам заборонив доступ до популярних російських інтернет-сервісів. Указ повинен був вступити в силу вже сьогодні.

17 Мая, 9:06

Україна ставить РФ умови по «Євробаченню-2017»

Україна ставить РФ умови по «Євробаченню-2017»

Представники української влади назвали російських співаків, хто не зможе виступити на «Євробаченні-2017». Про це повідомляє кореспондент The Moscow Post з посиланням на місцеві ЗМІ.

16 Мая, 9:31

The Moscow Post — ежедневная информационно-аналитическая газета
Rambler's Top100 Яндекс.Метрика

Все что вредно для вашего здоровья