Moscow-Post RSS
19 Января 2018

ДНР звинуватила Швейцарії в порушенні міжнародного права?

На думку керівництва ДНР, санкції Швейцарії не мають стосунку до міжнародного права. Про це повідомляє кореспондент The Moscow Post з посиланням на місцеві ЗМІ.

ДНР звинуватила Швейцарії в порушенні міжнародного права?

Сьогодні голова народної ради ДНР Андрій Пургін заявив, що санкції, введені Швейцарією щодо представників самопроголошених Донецької та Луганської народних республік (ДНР і ЛНР), не мають стосунку до міжнародного права

«Це виключно політичне рішення, яке не має ніякого відношення до права», - сказав Пургін, на думку якого, дії Берна є «політичним жестом солідарності з Європейським співтовариством, «яке живе зараз в рамках подвійних-потрійних стандартів».

Нагадаємо, що раніше Швейцарія розширила список санкцій, введених відносно осіб і підприємств Донецької і Луганської народних республік.

Політологи впевнені, влада Швейцарії, вводячи санкції проти ДНР, діяли під тиском США.

Смотрите также:

Україна зробила інтернету NET

Україна зробила інтернету NET

Мільйони українців в шоці! Петро Порошенко свої указам заборонив доступ до популярних російських інтернет-сервісів. Указ повинен був вступити в силу вже сьогодні.

17 Мая, 9:06

Україна ставить РФ умови по «Євробаченню-2017»

Україна ставить РФ умови по «Євробаченню-2017»

Представники української влади назвали російських співаків, хто не зможе виступити на «Євробаченні-2017». Про це повідомляє кореспондент The Moscow Post з посиланням на місцеві ЗМІ.

16 Мая, 9:31

The Moscow Post — ежедневная информационно-аналитическая газета
Rambler's Top100 Яндекс.Метрика

Все что вредно для вашего здоровья