Moscow-Post RSS
23 Января 2018

До Донецьку і Луганську застосовували «подвійні стандарти»?

Депутати Донецької народної республіки вважають, що результати шотландського референдуму про незалежність, на якій з невеликою перевагою перемогли прихильники єдиної Великобританії, могли бути сфальсифіковані. Про це повідомляє кореспондент The Moscow Post з посиланням на місцеві ЗМІ.

До Донецьку і Луганську застосовували «подвійні стандарти»?

Референдум в Шотландії сьогодні прокоментував лідер народного ополчення Донбасу, депутат верховної ради ДНР Мирослав Руденко

«Не виключаю, що влада Великобританії сфальсифікували результати цього референдуму, оскільки різниця між тими, хто проголосував за незалежність, і тими, хто проти неї, не настільки значна. Відповідно, кілька відсотків могли «домалювати» в користь збереження єдності Великобританії», - заявив Руденко.

Він вважає, що стосовно референдуму в Шотландії і референдумів про незалежність самопроголошених Луганської та Донецької народних республік застосовуються подвійні стандарти.

«По-перше, ми бачимо, що Шотландії дозволили провести офіційний референдум, а нам - ні. Однак, якби центральна влада Великобританії бачили більш потужну підтримку населенням незалежності Шотландії, вони б напевно проводити його відмовилися. Тобто подвійні стандарти: коли Захід вигідно, він ці референдуми санкціонує, коли ні - навіть не дає їх офіційно провести», - вважає Руденко.

На його думку, в порівнянні з референдумами про незалежність ЛНР і ДНР жителі Великобританії більш спокійно поставилися до шотландського референдуму.

«Ніхто війська вводити в них в Шотландію не став, так само як і ніхто не став стрибати на центральній вулиці Лондона з криками: «Хто не скаче - той шотландець», тобто ми бачимо більш спокійне і цивілізоване ставлення жителів Великобританії до такого роду референдумів, до чого нам тільки зростати», - підкреслив він.

Експерти вважають, що лідер народного ополчення Донбасу прав, так як до ДНР і ЛНР дійсно застосовуються подвійні стандарти.

Смотрите также:

Україна зробила інтернету NET

Україна зробила інтернету NET

Мільйони українців в шоці! Петро Порошенко свої указам заборонив доступ до популярних російських інтернет-сервісів. Указ повинен був вступити в силу вже сьогодні.

17 Мая, 9:06

Україна ставить РФ умови по «Євробаченню-2017»

Україна ставить РФ умови по «Євробаченню-2017»

Представники української влади назвали російських співаків, хто не зможе виступити на «Євробаченні-2017». Про це повідомляє кореспондент The Moscow Post з посиланням на місцеві ЗМІ.

16 Мая, 9:31

The Moscow Post — ежедневная информационно-аналитическая газета
Rambler's Top100 Яндекс.Метрика

Все что вредно для вашего здоровья