Moscow-Post RSS
16 Декабря 2017

Добкін віддав ефірний час для вшанування загиблих в Одесі

Кандидат у президенти України Михайло Добкін відмовився від ефірного часу на Першому каналі національної телекомпанії України, повідомляє кореспондент The Moscow Post з посиланням на місцеві ЗМІ.

Добкін віддав ефірний час для вшанування загиблих в Одесі

Добкін заявив, що він віддає ефірний час для проведення передвиборної агітації для демонстрації роликів в пам'ять про загиблих в Одесі

«Сьогодні, коли ховають перших жертв одеської трагедії, я не можу дозволити собі займатися політичною агітацією. В знак солідарності з родинами загиблих в Одесі і на Донбасі, в знак протесту проти злочинних дій так званого тимчасового уряду по відношенню до українського народу я вимагаю залишити невикористане мною час для агітації, надане державою, як часом скорботи за загиблими», - заявив Михайло Добкін.

Нагадаємо, що в ході масових заворушень і пожежі в Одесі загинули 46 людей, більше 200 отримали поранення. Масові заворушення і між опонентами відбулися в Одесі ввечері 2 травня 2014 року. За ними сталась пожежа у Будинку профспілок.

За повідомленнями очевидців, його будинок спалахнув після того, як туди полетіли «коктейлі Молотова» з боку прихильників праворадикальних сил. Основна маса людей загинула саме в результаті пожежі.

Смотрите также:

Україна зробила інтернету NET

Україна зробила інтернету NET

Мільйони українців в шоці! Петро Порошенко свої указам заборонив доступ до популярних російських інтернет-сервісів. Указ повинен був вступити в силу вже сьогодні.

17 Мая, 9:06

Україна ставить РФ умови по «Євробаченню-2017»

Україна ставить РФ умови по «Євробаченню-2017»

Представники української влади назвали російських співаків, хто не зможе виступити на «Євробаченні-2017». Про це повідомляє кореспондент The Moscow Post з посиланням на місцеві ЗМІ.

16 Мая, 9:31

The Moscow Post — ежедневная информационно-аналитическая газета
Rambler's Top100 Яндекс.Метрика

Все что вредно для вашего здоровья