Moscow-Post RSS
27 Апреля 2017

Добкін віддав ефірний час для вшанування загиблих в Одесі

Кандидат у президенти України Михайло Добкін відмовився від ефірного часу на Першому каналі національної телекомпанії України, повідомляє кореспондент The Moscow Post з посиланням на місцеві ЗМІ.

Добкін віддав ефірний час для вшанування загиблих в Одесі

Добкін заявив, що він віддає ефірний час для проведення передвиборної агітації для демонстрації роликів в пам'ять про загиблих в Одесі

«Сьогодні, коли ховають перших жертв одеської трагедії, я не можу дозволити собі займатися політичною агітацією. В знак солідарності з родинами загиблих в Одесі і на Донбасі, в знак протесту проти злочинних дій так званого тимчасового уряду по відношенню до українського народу я вимагаю залишити невикористане мною час для агітації, надане державою, як часом скорботи за загиблими», - заявив Михайло Добкін.

Нагадаємо, що в ході масових заворушень і пожежі в Одесі загинули 46 людей, більше 200 отримали поранення. Масові заворушення і між опонентами відбулися в Одесі ввечері 2 травня 2014 року. За ними сталась пожежа у Будинку профспілок.

За повідомленнями очевидців, його будинок спалахнув після того, як туди полетіли «коктейлі Молотова» з боку прихильників праворадикальних сил. Основна маса людей загинула саме в результаті пожежі.

Смотрите также:

Україна ставить РФ умови по «Євробаченню-2017»

Україна ставить РФ умови по «Євробаченню-2017»

Представники української влади назвали російських співаків, хто не зможе виступити на «Євробаченні-2017». Про це повідомляє кореспондент The Moscow Post з посиланням на місцеві ЗМІ.

16 Мая, 9:31

Порошенко наполягає на посиленні санкцій антиросійських

Порошенко наполягає на посиленні санкцій антиросійських

Петро Порошенко в черговий раз закликав посилити санкції щодо Росії. Про це повідомляє кореспондент The Moscow Post з посиланням на місцеві ЗМІ.

13 Мая, 16:13

The Moscow Post — ежедневная информационно-аналитическая газета
Rambler's Top100 Яндекс.Метрика

Все что вредно для вашего здоровья