Moscow-Post RSS
12 Декабря 2017

Донецьк чекає нового гуманітарного конвою

Влада Донецької народної республіки чекають нового гуманітарного конвою з Росії, повідомляє кореспондент The Moscow Post з посиланням на місцеві ЗМІ.

Донецьк чекає нового гуманітарного конвою

Сьогодні представники Донецької народної республіки (ДНР) повідомили про те, що вони чекають нового гуманітарного конвою з Росії 14 листопада. «Це вже третій гуманітарний конвой, який прибуває до Донецька. Як і минулого разу, гуманітарний конвой привезе будівельні матеріали, медикаменти і продукти харчування», - повідомляють у прес-центр «Новоросія».

На даний момент вже відомо, що розподілом вмісту конвою займеться центр управління відновленням ДНР.

Згідно з планами влади ДНР, вантажі будуть відправлені в соціально значимі об'єкти на підконтрольних республіці територіях. До цих соціально значущих об'єктів належать школи, лікарні, будинки престарілих.

Нагадаємо, що раніше на засіданні Радбезу ООН американський представник Саманта Пауер розкритикувала Росію за відправку гуманітарних вантажів в Донбас.

Однак, РФ все одно буде поставляти допомогу Донбасу. Росія наполягає на мирному вирішенні конфлікту на Україні.

Смотрите также:

Україна зробила інтернету NET

Україна зробила інтернету NET

Мільйони українців в шоці! Петро Порошенко свої указам заборонив доступ до популярних російських інтернет-сервісів. Указ повинен був вступити в силу вже сьогодні.

17 Мая, 9:06

Україна ставить РФ умови по «Євробаченню-2017»

Україна ставить РФ умови по «Євробаченню-2017»

Представники української влади назвали російських співаків, хто не зможе виступити на «Євробаченні-2017». Про це повідомляє кореспондент The Moscow Post з посиланням на місцеві ЗМІ.

16 Мая, 9:31

The Moscow Post — ежедневная информационно-аналитическая газета
Rambler's Top100 Яндекс.Метрика

Все что вредно для вашего здоровья