Moscow-Post RSS
30 Апреля 2017

Донецьк чекає референдуму

Сьогодні депутати республіканської ради Донецької народної республіки, яка утворена на території колишньої Донецькій області України, вирішили не пізніше 11 травня провести референдум з питання входження регіону до складу Росії, повідомляє кореспондент The Moscow Post з посиланням на місцеві ЗМІ. Велика частина жителів Донецька виступає за входження в РФ.

Донецьк чекає референдуму

Рішення про референдум депутати республіканської ради Донецької народної республіки прийняли після того, як парламентарії тепер вже колишньої Донецької області України оголосили про суверенітет.

Так само народний рада Донецької народної республіки звернувся до президента Росії Володимиру Путіну з проханням про введення тимчасового миротворчого контингенту. Крім цього депутатами була прийнята декларація про суверенітет Донецької народної республіки

«Від імені народу Донецької народної республіки може виступати виключно Верховна рада республіки. Найбільш важливі державні питання, пов'язані з розвитком республіки, її взаєминами з іншими державами, що виносяться на всенародне обговорення або референдум», - йдеться в декларації.

«Територія в межах визнаних кордонів є неподільною і недоторканною», - сказано в документі.

Очікується, що незабаром Донецьк увійде до складу РФ.

Смотрите также:

Україна ставить РФ умови по «Євробаченню-2017»

Україна ставить РФ умови по «Євробаченню-2017»

Представники української влади назвали російських співаків, хто не зможе виступити на «Євробаченні-2017». Про це повідомляє кореспондент The Moscow Post з посиланням на місцеві ЗМІ.

16 Мая, 9:31

Порошенко наполягає на посиленні санкцій антиросійських

Порошенко наполягає на посиленні санкцій антиросійських

Петро Порошенко в черговий раз закликав посилити санкції щодо Росії. Про це повідомляє кореспондент The Moscow Post з посиланням на місцеві ЗМІ.

13 Мая, 16:13

The Moscow Post — ежедневная информационно-аналитическая газета
Rambler's Top100 Яндекс.Метрика

Все что вредно для вашего здоровья