Moscow-Post RSS
18 Декабря 2017

Донецьк ставить умови Києву?

Сьогодні влада Донецької народної республіки заявили, що вони готові вести з Києвом переговори про вибори після відводу важкого озброєння. Про це повідомляє кореспондент The Moscow Post з посиланням на місцеві ЗМІ.

Донецьк ставить умови Києву?

Повпред Донецької народної республіки Денис Пушилин заявив, що переговори про вибори в Донбасі почнуться після того, як Київ закінчить відведення важких озброєнь від лінії зіткнення

«Київ поки не відвів техніку. Діалог про організацію виборів розпочнеться після повного відведення важких озброєнь українською стороною», - заявив Пушилин.

На даний момент у Донецькій народній республіці (ДНР) і Луганській народній республіці (ЛНР) вже заявили про завершення відведення важких озброєнь ополченців від лінії зіткнення з українськими військами.

«Армія ДНР закінчила виведення техніки у присутності спостерігачів ОБСЄ», - заявив заступник міністра оборони ДНР Едуард Басурин.

«Відвід зроблений, завершуються технічні моменти, пов'язані з розміщенням техніки і угрупування», - повідомив прем'єр-міністр ЛНР Геннадій Цыпкалов.

У свою чергу армія України ще не відвела важкі озброєння.

Смотрите также:

Україна зробила інтернету NET

Україна зробила інтернету NET

Мільйони українців в шоці! Петро Порошенко свої указам заборонив доступ до популярних російських інтернет-сервісів. Указ повинен був вступити в силу вже сьогодні.

17 Мая, 9:06

Україна ставить РФ умови по «Євробаченню-2017»

Україна ставить РФ умови по «Євробаченню-2017»

Представники української влади назвали російських співаків, хто не зможе виступити на «Євробаченні-2017». Про це повідомляє кореспондент The Moscow Post з посиланням на місцеві ЗМІ.

16 Мая, 9:31

The Moscow Post — ежедневная информационно-аналитическая газета
Rambler's Top100 Яндекс.Метрика

Все что вредно для вашего здоровья