Moscow-Post RSS
15 Декабря 2017

Донька Юлії Тимошенко вирішили « розкуркулити » ?

На Україні стався новий політичний скандал , повідомляє кореспондент The Moscow Post з посиланням на місцеві ЗМІ. Так під час перебування президента країни Віктора Януковича у Дніпропетровську тамтешній Апеляційний суд виніс рішення про конфіскацію «Вареничної » , яка належить Євгенії Тимошенко.

Донька Юлії Тимошенко вирішили « розкуркулити » ?

А Євгенія Тимошенко - це єдина дочка екс -прем'єра -міністра Юлії Тимошенко.

Так що це рішення суду вже викликало обурення у депутатів Верховної Ради.

«Розуміючи , що вони ніколи не зламають нашого лідера , ніколи не змусять її скоритися цієї влади , вони взялися за її родину. Ви знаєте , що Олександр Тимошенко , чоловік Юлії Володимирівни , був змушений виїхати за межі України і отримати політичний притулок ( бо була реальна небезпека для його життя) ; зараз влада взялася за дочку Юлії Тимошенко Євгенію. Женя ніколи не приховувала , що в Дніпропетровську у неї була варенична . Приміщення для неї вони придбали в 2000 році. Влада вважає , що треба знищувати будь-яку можливість для існування сім'ї . І в 2012 році вони звернулися до суду , щоб конфіскувати це приміщення » , - заявив пресі Олександр Турчинов.

Так само цей скандал був доповнений тим , що рік тому той же суд не зумів знайти жодних підстав для конфіскації !

« Але українська влада не зупиняється ні перед чим , коли хоче усунути своїх опонентів ! Вони змусили орган правосуддя повторно розглянути те ж питання. І той же самий склад суду прийняв рішення про конфіскацію приміщення. Це дуже низько , коли влада починає зводити рахунки з дітьми своїх політичних опонентів. Тим більше що у Євгенії Тимошенко немає такої бізнес-імперії , як у сім'ї Віктора Януковича. У неї немає потужних фінансових установ , вона не торгує газом або вугіллям » , - продовжив Олександр Турчинов.

Адвокат Євгенії Тимошенко Андрій Козар , вже заявив , що рішення суду про конфіскацію «Вареничної » незаконно.

Схоже , що останнім часом влада України помітно починають « перегинати палицю » в питанні тиску на опозицію. Так може Віктору Януковичу варто «скинути оберти» ?

Смотрите также:

Україна зробила інтернету NET

Україна зробила інтернету NET

Мільйони українців в шоці! Петро Порошенко свої указам заборонив доступ до популярних російських інтернет-сервісів. Указ повинен був вступити в силу вже сьогодні.

17 Мая, 9:06

Україна ставить РФ умови по «Євробаченню-2017»

Україна ставить РФ умови по «Євробаченню-2017»

Представники української влади назвали російських співаків, хто не зможе виступити на «Євробаченні-2017». Про це повідомляє кореспондент The Moscow Post з посиланням на місцеві ЗМІ.

16 Мая, 9:31

The Moscow Post — ежедневная информационно-аналитическая газета
Rambler's Top100 Яндекс.Метрика

Все что вредно для вашего здоровья