Moscow-Post RSS
15 Декабря 2017

Дострокових виборів в Україні не буде

Перший заступник голови Ради спростував можливість проведення в Україні дострокових виборів у 2016 році. Про це повідомляє кореспондент The Moscow Post з посиланням на місцеві ЗМІ.

Дострокових виборів в Україні не буде

Як розповів журналістам перший заступник голови Верховної Ради Андрій Парубій, дострокових виборів у 2016 році в Україні не буде

«Позачергових виборів у 2016 році не буде», - заявив Парубій.

Він вважає, що влада не лякають низькі рейтинги, оскільки її діяльність спрямована на проведення реформ.

Парубій заявив, що конфлікти всередині влади не призведуть до повернення попередніх влад.

«Я думаю, що рівень відповідальності і свідомості людей в уряді, парламенті і президента достатньо високий, щоб не допустити дестабілізації ситуації, на що дуже серйозно і сильно спрямовані зусилля Путіна», — додав перший заступник голови Ради.

Політологи вважають, що дострокових виборів в Україні не буде. Однак, можливі дострокові вибори на муніципальному рівні. Приміром, у 2016 відбудуться дострокові вибори мера Кривого Рогу.

Смотрите также:

Україна зробила інтернету NET

Україна зробила інтернету NET

Мільйони українців в шоці! Петро Порошенко свої указам заборонив доступ до популярних російських інтернет-сервісів. Указ повинен був вступити в силу вже сьогодні.

17 Мая, 9:06

Україна ставить РФ умови по «Євробаченню-2017»

Україна ставить РФ умови по «Євробаченню-2017»

Представники української влади назвали російських співаків, хто не зможе виступити на «Євробаченні-2017». Про це повідомляє кореспондент The Moscow Post з посиланням на місцеві ЗМІ.

16 Мая, 9:31

The Moscow Post — ежедневная информационно-аналитическая газета
Rambler's Top100 Яндекс.Метрика

Все что вредно для вашего здоровья