Moscow-Post RSS
22 Ноября 2017

Дволикий «Янук»?

Президент України Віктор Янукович продовжує вести «гру на два фронти», одночасно намагаючись знайти спільну мову з Росією і домовляючись про інтеграцію з ЄС, повідомляє кореспондент The Moscow Post з посиланням на місцеві ЗМІ.

Дволикий «Янук»?

Причому , схоже , що у відносинах з РФ Янукович не соромиться банально просити кредитів (які він може не повернути), як і у випадку в Євросоюзом. У підсумку справа дійшла до того, що Янукович , за чутками, вже почав вести закулісні переговори з Кремлем про отримання чергового російського кредиту.

Помічник президента РФ Андрій Бєлоусов , до речі , не виключив , що Україна звернеться до Росії з проханням про кредит, і він буде оперативно наданий.

«Ситуація в Україні зараз така, що без надання кредитів тих чи інших вони просто не зможуть підтримати економічну стабільність < ...> Я не виключаю того , що кредит - буде таке прохання - відповідно , буде наданий» , - сказав він журналістам , відповідаючи на запитання , чи буде Росія надавати кредит Україні.

Цікаво, що цьому тлі Віктор Янукович явно не проти того , щоб кредит йому надала і Європа , ніж він робить зовнішню політику України більш схожою на жебрацтво!

Так само Янукович вимагає знижки ціни на газ, а сам , за чутками , хоче відновити посередницькі схеми поставок російського газу разом з близьким до себе олігархом - власником Group DF Дмитром Фірташем. Але ж це призведе до подорожчання цін на газ!

А поки що Україна бідніє, 40-річного стоматолога Олександра Януковича, старшого сина президента Віктора Януковича і власника корпорації МАКО публічно називають найдинамічнішим бізнесменом України. За останні шість місяців стан сина президента України збільшилася втричі, переваливши за відмітку $ 0,5 млрд. У журналі зазначають, що настільки значне збільшення капіталу Олександра Вікторовича сталося після «переоцінки структури активів підприємця»

Так само , за чутками, раніше діяльність Януковича таємно фінансувала українська багатогалузева фінансово -промислова група «Систем Кепітал Менеджмент» (СКМ), що належить найбагатшому бізнесменові України Рінату Ахметову.

Адже таке зрощення бізнесу і влади - це явно незаконно! Втім , якою може бути закон для Януковича, якщо він, по суті, є звичайним кримінальним злочинцем?!

На думку експертів , у його вчинках Януковича дійсно є елементи «кримінального поведінки». Адже Віктор Янукович неодноразово сидів у в'язниці за грабіж і згвалтування.

Так 15 грудня 1967 Віктор Янукович був уперше засуджений на 3 роки позбавлення волі за участь у пограбуванні за статтею 141 ч. 2 КК УРСР ( грабіж) як член злочинного угруповання « Півновка ». Фактично відбув ув'язнення 1 рік і 7 місяців, звільнившись за амністією , оголошеною до 50-річчя Жовтневої революції неповнолітнім злочинцям , засудженим на незначні терміни. Покарання Віктор Янукович відбував у колонії Кременчука протягом 6-7 місяців і був достроково звільнений на клопотання адміністрації за взірцеву поведінку. За свідченням мешканця Сміли Московченко Миколи , який в той час також перебував у цій колонії , Віктор Янукович співпрацював з адміністрацією виправної установи.

8 червня 1970 Віктор Янукович був повторно притягнутий до кримінальної відповідальності за заподіяння тілесних ушкоджень середньої тяжкості за ст . 102 КК УРСР (нанесення тілесних ушкоджень середньої тяжкості ) і засуджений на 2 роки позбавлення волі. Але при цьому досудове слідство й розгляд справи в суді тягнулися 9 місяців.

Таким чином, нинішній президент України є не тільки звичайним карним злочинцем,а й «табірним стукачем».

Так, що, якщо він навіть у в'язниці , будучи ув'язненим , працював на адміністрацію колонії , то зрозуміло , що вже в юності освоїв , як працювати на два фронти. Схоже, на тлі цього президент України є справжнім дволиким Янусом , а вірніше «Януки» ...

Смотрите также:

Україна зробила інтернету NET

Україна зробила інтернету NET

Мільйони українців в шоці! Петро Порошенко свої указам заборонив доступ до популярних російських інтернет-сервісів. Указ повинен був вступити в силу вже сьогодні.

17 Мая, 9:06

Україна ставить РФ умови по «Євробаченню-2017»

Україна ставить РФ умови по «Євробаченню-2017»

Представники української влади назвали російських співаків, хто не зможе виступити на «Євробаченні-2017». Про це повідомляє кореспондент The Moscow Post з посиланням на місцеві ЗМІ.

16 Мая, 9:31

The Moscow Post — ежедневная информационно-аналитическая газета
Rambler's Top100 Яндекс.Метрика

Все что вредно для вашего здоровья