Moscow-Post RSS
16 Декабря 2017

Екс-прем'єр України заявив про швидке визнання Криму Заходом

На думку колишнього прем'єр-міністра України Миколи Азарова, західні країни обов'язково визнає Крим частиною Росії. Про це повідомляє кореспондент The Moscow Post з посиланням на ЗМІ.

Екс-прем'єр України заявив про швидке визнання Криму Заходом

Колишній прем'єр-міністр України Микола Азаров публічно заявив, що західні країни «нікуди не подінуться» і, зрештою, визнають приєднання Криму.

«Не хочеться Захід зараз це визнавати, якийсь час ще не будуть визнавати, але за фактом вже все відбулося, і як би болісно для будь-якого українського керівника це не звучало, треба приймати реальність як вона є», - заявив Азаров.

Колишній прем'єр-міністр України додав, що Кенігсберг колись був «столицею Прусського держави», але тепер Калінінград ніхто повертати не планує.

Азаров нагадав, що в Криму був референдум, і «кримчани жити з цим бандерівським режимом не захотіли».

Влади України, зрозуміло, не будуть визнавати Крим російським, однак, по факту, населення України вже змирився з втратою Криму.

Смотрите также:

Україна зробила інтернету NET

Україна зробила інтернету NET

Мільйони українців в шоці! Петро Порошенко свої указам заборонив доступ до популярних російських інтернет-сервісів. Указ повинен був вступити в силу вже сьогодні.

17 Мая, 9:06

Україна ставить РФ умови по «Євробаченню-2017»

Україна ставить РФ умови по «Євробаченню-2017»

Представники української влади назвали російських співаків, хто не зможе виступити на «Євробаченні-2017». Про це повідомляє кореспондент The Moscow Post з посиланням на місцеві ЗМІ.

16 Мая, 9:31

The Moscow Post — ежедневная информационно-аналитическая газета
Rambler's Top100 Яндекс.Метрика

Все что вредно для вашего здоровья