Moscow-Post RSS
28 Марта 2017

Червоний Хрест закликає допомогти Донецьку

Для Донецької області терміново потрібні ліки, повідомляє кореспондент The Moscow Post з посиланням на місцеві ЗМІ.

Червоний Хрест закликає допомогти Донецьку

Сьогодні Міжнародний комітет Червоного Хреста заявив, що в Донецькій області України існує гостра необхідність у перев'язувальних матеріалах і ліках для поранених у боях між силовиками і ополченцями.

«Запаси медичних матеріалів вже доставлені в чотири лікарні Маріуполя і дві лікарні Донецька, а незабаром будуть доставлені і в Краматорськ», - вважає глава офісу організації в Донецьку Віра Радович.

А адже каральна операція на Україні продовжується. Так сьогодні весь день над Донецьком літають два бойові літаки. Зараз літаки кружляють над центральними районами міста - Київським і Ворошиловським. З-за авіанальотів місцеві жителі побоюються виходити на вулицю. Багато офіси і магазини закриті.

За інформацією голови Донецька Олександра Лук'янченка, стрілянина йде в районі будівлі управління Служби безпеки України на вулиці Щорса. Точних даних кількості загиблих за сьогоднішній день поки немає. Відомо, що ополченці збили в небі над Донецьком безпілотник.

Нагадаємо, що раніше в Донецьку вже йшли серйозні бої між українськими силовиками і ополченцями Донецької народної республіки (ДНР) в районі аеропорту та залізничного вокзалу. Підсумками терору з боку київських властей стала загибель від 36 до 200 чоловік, головним чином бійців ополчення ДНР.

Тепер ополченці, отримавши підкріплення, відступили углиб міста і зміцнилися в будівлях обласної адміністрації, управління СБУ та деяких інших.

Ополченцям і мирним жителям ДНР раніше необхідні медикаменти та інша допомога.

Смотрите также:

Україна ставить РФ умови по «Євробаченню-2017»

Україна ставить РФ умови по «Євробаченню-2017»

Представники української влади назвали російських співаків, хто не зможе виступити на «Євробаченні-2017». Про це повідомляє кореспондент The Moscow Post з посиланням на місцеві ЗМІ.

16 Мая, 9:31

Порошенко наполягає на посиленні санкцій антиросійських

Порошенко наполягає на посиленні санкцій антиросійських

Петро Порошенко в черговий раз закликав посилити санкції щодо Росії. Про це повідомляє кореспондент The Moscow Post з посиланням на місцеві ЗМІ.

13 Мая, 16:13

The Moscow Post — ежедневная информационно-аналитическая газета
Rambler's Top100 Яндекс.Метрика

Все что вредно для вашего здоровья