Moscow-Post RSS
18 Января 2018

Геннадій Москаль бореться з контрабандою

На Закарпатті розпочалося встановлення блокпостів проти контрабанди. Про це повідомляє кореспондент The Moscow Post з посиланням на місцеві ЗМІ.

Геннадій Москаль бореться з контрабандою

Владні структури Закарпатській області розпочали процес встановлення додаткових блокпостів для боротьби з контрабандою.

«Для посилення боротьби з контрабандою через зелений кордон вздовж Закарпаття на всіх чотирьох перевалах, провідних область, виставлені пости з працівників митниці, прикордонної служби, МВС, СБУ та фіскальної служби», — заявив губернатор Геннадій Москаль.

За попередніми даними, основна частина сигарет, які контрабандою перевозяться за межі України, виробляються на Львівській тютюновій фабриці.

Зараз вже є підстави вважати що «вікна» для контрабандистів є в Чернігівській області.

Втім, вельми сумнівно, що нові кордони завадять контрабанді сигарет з-за високої «корупційної складової» в роботі української митниці.

Смотрите также:

Україна зробила інтернету NET

Україна зробила інтернету NET

Мільйони українців в шоці! Петро Порошенко свої указам заборонив доступ до популярних російських інтернет-сервісів. Указ повинен був вступити в силу вже сьогодні.

17 Мая, 9:06

Україна ставить РФ умови по «Євробаченню-2017»

Україна ставить РФ умови по «Євробаченню-2017»

Представники української влади назвали російських співаків, хто не зможе виступити на «Євробаченні-2017». Про це повідомляє кореспондент The Moscow Post з посиланням на місцеві ЗМІ.

16 Мая, 9:31

The Moscow Post — ежедневная информационно-аналитическая газета
Rambler's Top100 Яндекс.Метрика

Все что вредно для вашего здоровья