Moscow-Post RSS
11 Декабря 2017

Генпрокуратура України порушила справу проти росіян

Сьогодні Генпрокуратура відкрила справу щодо затриманих росіян, повідомляє кореспондент The Moscow Post з посиланням на місцеві ЗМІ.

Генпрокуратура України порушила справу проти росіян

Українські ЗМІ з посиланням на начальника головного управління нагляду за кримінальними провадженнями генпрокуратури України Юрія Севрука повідомляють, що на Україні відкрито справу про причетність до терористичної діяльності співробітників Головного розвідувального управління Росії

«В даний час розпочато розслідування про причетність до терористичної діяльності військовослужбовців Росії, які були затримані біля Щастя. Під час проведення слідчих дій отримані дані про можливу участь у терористичній діяльності посадових осіб Головного розвідувального управління Генерального штабу Російської Федерації. В даний час розпочато розслідування за даним фактом», — уточнив Севрук.

Нагадаємо, що раніше затриманим на Україні росіянам Олександру Александрову і Євгену Єрофеєву були пред'явлені звинувачення в тероризмі.

На думку експертів росіяни цілком невинні.

Смотрите также:

Україна зробила інтернету NET

Україна зробила інтернету NET

Мільйони українців в шоці! Петро Порошенко свої указам заборонив доступ до популярних російських інтернет-сервісів. Указ повинен був вступити в силу вже сьогодні.

17 Мая, 9:06

Україна ставить РФ умови по «Євробаченню-2017»

Україна ставить РФ умови по «Євробаченню-2017»

Представники української влади назвали російських співаків, хто не зможе виступити на «Євробаченні-2017». Про це повідомляє кореспондент The Moscow Post з посиланням на місцеві ЗМІ.

16 Мая, 9:31

The Moscow Post — ежедневная информационно-аналитическая газета
Rambler's Top100 Яндекс.Метрика

Все что вредно для вашего здоровья