Moscow-Post RSS
28 Апреля 2017

Генпрокуратура України знову звинувачує Януковича

Українська прокуратура висунула нові звинувачення проти колишнього президента України Віктора Януковича. Про це повідомляє кореспондент The Moscow Post з посиланням на місцеві ЗМІ.

Генпрокуратура України знову звинувачує Януковича

Генпрокуратура України вважає, що Віктор Янукович нібито ично дав безпосередню вказівку про силовий розгін студентів на майдані Незалежності в Києві в ніч на 30 листопада 2013 року.

Про це розповів начальник управління спецрозслідувань головного слідчого управління генеральної прокуратури України Сергій Горбатюк.

«Як встановлено слідством, безпосереднє рішення про розгін цього Майдану, а саме силовий спосіб такого здійснення, приймалося колишнім президентом країни. Доручення на реалізацію цього плану було надано колишнім міністру внутрішніх справ України Віталію Захарченко та секретарю РНБО Андрію Клюєву. Вони, в свою чергу, доручили виконання та організаційні заходи по виконанню цього плану заступник секретаря РНБО Володимира Сівковича, голові київської міліції Валерію Коряку та голові КМДА Олександру Попову.

По лінії міліції безпосередньо розгін Майдану був доручений і здійснювався спецпідрозділом «Беркут», — заявив Горбатюк.

Експерти вважають, що обвинувачення Генпрокуратури України на адресу Віктора Януковича мають заполітизований характер.

Смотрите также:

Україна ставить РФ умови по «Євробаченню-2017»

Україна ставить РФ умови по «Євробаченню-2017»

Представники української влади назвали російських співаків, хто не зможе виступити на «Євробаченні-2017». Про це повідомляє кореспондент The Moscow Post з посиланням на місцеві ЗМІ.

16 Мая, 9:31

Порошенко наполягає на посиленні санкцій антиросійських

Порошенко наполягає на посиленні санкцій антиросійських

Петро Порошенко в черговий раз закликав посилити санкції щодо Росії. Про це повідомляє кореспондент The Moscow Post з посиланням на місцеві ЗМІ.

13 Мая, 16:13

The Moscow Post — ежедневная информационно-аналитическая газета
Rambler's Top100 Яндекс.Метрика

Все что вредно для вашего здоровья