Moscow-Post RSS
12 Декабря 2017

Генпрокуратура України знову звинувачує Януковича

Українська прокуратура висунула нові звинувачення проти колишнього президента України Віктора Януковича. Про це повідомляє кореспондент The Moscow Post з посиланням на місцеві ЗМІ.

Генпрокуратура України знову звинувачує Януковича

Генпрокуратура України вважає, що Віктор Янукович нібито ично дав безпосередню вказівку про силовий розгін студентів на майдані Незалежності в Києві в ніч на 30 листопада 2013 року.

Про це розповів начальник управління спецрозслідувань головного слідчого управління генеральної прокуратури України Сергій Горбатюк.

«Як встановлено слідством, безпосереднє рішення про розгін цього Майдану, а саме силовий спосіб такого здійснення, приймалося колишнім президентом країни. Доручення на реалізацію цього плану було надано колишнім міністру внутрішніх справ України Віталію Захарченко та секретарю РНБО Андрію Клюєву. Вони, в свою чергу, доручили виконання та організаційні заходи по виконанню цього плану заступник секретаря РНБО Володимира Сівковича, голові київської міліції Валерію Коряку та голові КМДА Олександру Попову.

По лінії міліції безпосередньо розгін Майдану був доручений і здійснювався спецпідрозділом «Беркут», — заявив Горбатюк.

Експерти вважають, що обвинувачення Генпрокуратури України на адресу Віктора Януковича мають заполітизований характер.

Смотрите также:

Україна зробила інтернету NET

Україна зробила інтернету NET

Мільйони українців в шоці! Петро Порошенко свої указам заборонив доступ до популярних російських інтернет-сервісів. Указ повинен був вступити в силу вже сьогодні.

17 Мая, 9:06

Україна ставить РФ умови по «Євробаченню-2017»

Україна ставить РФ умови по «Євробаченню-2017»

Представники української влади назвали російських співаків, хто не зможе виступити на «Євробаченні-2017». Про це повідомляє кореспондент The Moscow Post з посиланням на місцеві ЗМІ.

16 Мая, 9:31

The Moscow Post — ежедневная информационно-аналитическая газета
Rambler's Top100 Яндекс.Метрика

Все что вредно для вашего здоровья