Moscow-Post RSS
21 Ноября 2017

Генпрокуратура хоче допитати Януковича

Генеральна прокуратура України бажає допитати Віктора Януковича в режимі відеоконференції. Про це повідомляє кореспондент The Moscow Post з посиланням на місцеві ЗМІ.

Генпрокуратура хоче допитати Януковича

Українські журналісти повідомляють, що Генеральна прокуратура України (ГПУ) запропонувала допитати екс-президента України Віктора Януковича в режимі відеоконференції.

«Генеральною прокуратурою України стороні захисту Януковича направлено лист з пропозицією з'явитися до будь-якого посольства України за кордоном за місцем його перебування для можливості допиту в режимі відеоконференції або ж надати пояснення з приводу підозри через свого захисника у порядку, передбаченому частиною 8 статті 95 КПК України», - сказано в заяві ГПУ.

Адвокати Януковича на подібну ініціативу ГПУ ще ніяк не відреагували.

У ГПУ відзначили, що українські прокурори від адвокатів знають про перебування екс-президента в російському місті Ростов-на-Дону і направили офіційний запит до влади Росії з проханням підтвердити цю інформацію, а в подальшому затримати Януковича і передати Україні.

На думку експертів, переслідування Януковича на Україні носить політичний характер. Вельми сумнівно, що влада РФ видадуть Януковича Україні.

Смотрите также:

Україна зробила інтернету NET

Україна зробила інтернету NET

Мільйони українців в шоці! Петро Порошенко свої указам заборонив доступ до популярних російських інтернет-сервісів. Указ повинен був вступити в силу вже сьогодні.

17 Мая, 9:06

Україна ставить РФ умови по «Євробаченню-2017»

Україна ставить РФ умови по «Євробаченню-2017»

Представники української влади назвали російських співаків, хто не зможе виступити на «Євробаченні-2017». Про це повідомляє кореспондент The Moscow Post з посиланням на місцеві ЗМІ.

16 Мая, 9:31

The Moscow Post — ежедневная информационно-аналитическая газета
Rambler's Top100 Яндекс.Метрика

Все что вредно для вашего здоровья