Moscow-Post RSS
11 Декабря 2017

ГПУ розслідує розстріли на Майдані

Сьогодні новий глава ГПУ назвав першочерговим завданням розслідування розстрілів на Майдані, повідомляє кореспондент The Moscow Post з посиланням на місцеві ЗМІ.

ГПУ розслідує розстріли на Майдані

За словами нового генпрокурора України Віталія Яреми, розслідування масових вбивств людей на Майдані в Києві є першочерговим завданням для ГПУ. «Справа про розслідування масового вбивства в лютому 2014 року - це справа номер один в Україні», - вважає Ярема.

Раніше Верховна рада схвалила призначення першого віце-прем'єра України Віталія Яреми на посаду генерального прокурора країни.

Нагадаємо, що Віталій Григорович Ярема (укр. Ярема Віталій Григорович; рід. 14 жовтня 1963, с. Строкова, Переяслав-Хмельницький район, Київська область, УРСР, СРСР) - це український політичний діяч. Народний депутат України VII скликання. Генеральний прокурор України. Генерал-лейтенант міліції у відставці.

Ще до відставки, в 2006 році, Віталій Ярема за списками Блоку «Наша Україна» був обраний депутатом Київської міської ради.

З 12 грудня 2012 року по 13 травня 2014 року - народний депутат України VII скликання, обраний по виборчому округу № 212 від партії Всеукраїнське об'єднання «Батьківщина». За результатами голосування набрав 30,22 % голосів виборців.

У січні 2013 року обраний заступником Голови Комітету Верховної Ради України по боротьбі з корупцією і організованою злочинністю. У цьому ж році Яремою на території його виборчого округу (№ 212) у Дарницькому районі Києва було відкрито дві громадські приймальні (адреса: вул. Драгоманова, 17, оф. 316; м-н Бортничі, вул. Леніна, 43).

27 лютого 2014 року призначений першим віце-прем'єром України, відповідальним за силовий блок.

19 червня 2014 року, рішенням Верховної Ради, призначений генеральним прокурором України (за проголосувало 329 депутатів).

The Moscow Post — ежедневная информационно-аналитическая газета
Rambler's Top100 Яндекс.Метрика

Все что вредно для вашего здоровья