Moscow-Post RSS
29 Марта 2017

Гривня «летить у прірву»?

Нацбанк України прийняв жорсткі заходи з обмеження обігу валюти для порятунку від подальшої девальвації гривні, повідомляє кореспондент The Moscow Post з посиланням на місцеві ЗМІ.

Гривня «летить у прірву»?

Становище економіки України близько до катастрофи. Спекулянти, які раніше заробляли на дефіцит долара і євро, передчувають багаторазове збільшення доходів.

Вся справа в тому, що ще 2 вересня Національний банк України заборонив видачу іноземної валюти за платіжними картками. Плюс до всього НБУ запровадив правило, за яким всі експортери в обов'язковому порядку повинні здавати всю свою валютну виручку (раніше обов'язковою був обмін 50%).

Наприкінці серпня стало відомо, що Міністерство фінансів України за рішенням уряду направить в золотовалютні резерви Національного банку України $340 млн., які будуть спрямовані на підтримку курсу гривні. Про це заявив прем'єр-міністр України Арсеній Яценюк.

«Мінфін продасть Нацбанку 340 млн дол. США. Це збільшить резерви Національного банку і додатково дасть можливість стабілізувати валютний курс», - сказав глава уряду

Втім, схоже, ці заходи не врятують гривню. А будь-які фінансові вливання потім будуть «з'їдені» інфляцією.

Смотрите также:

Україна ставить РФ умови по «Євробаченню-2017»

Україна ставить РФ умови по «Євробаченню-2017»

Представники української влади назвали російських співаків, хто не зможе виступити на «Євробаченні-2017». Про це повідомляє кореспондент The Moscow Post з посиланням на місцеві ЗМІ.

16 Мая, 9:31

Порошенко наполягає на посиленні санкцій антиросійських

Порошенко наполягає на посиленні санкцій антиросійських

Петро Порошенко в черговий раз закликав посилити санкції щодо Росії. Про це повідомляє кореспондент The Moscow Post з посиланням на місцеві ЗМІ.

13 Мая, 16:13

The Moscow Post — ежедневная информационно-аналитическая газета
Rambler's Top100 Яндекс.Метрика

Все что вредно для вашего здоровья