Moscow-Post RSS
24 Ноября 2017

Гройсман створить «кодекс поведінки» для депутатів

Спікер Верховної Ради Володимир Гройсман вважає, що необхідно ввести «кодекс поведінки» в парламенті. Про це повідомляє кореспондент The Moscow Post з посиланням на місцеві ЗМІ.

Гройсман створить «кодекс поведінки» для депутатів

Голова парламенту Володимир Гройсман виступив із заявою про необхідність ввести «кодекс поведінки» у Верховній раді. Гройсман у своєму виступі нагадав про часті бійки та «інших речах, які не створюють для нас авторитету».

«Більшість парламентаріїв це розуміють, це потрібно змінювати. Змінювати, в тому числі, шляхом розробки кодексу поведінки нашого спільного. Кожен на себе має взяти зобов'язання і його виконувати», - вважає спікер парламенту.

На його думку, необхідно підвищити відкритість роботи парламенту.

«Запровадження елементів електронного уряду. Маю відповідний досвід роботи в цьому напрямку і вважаю, що запровадження електронного уряду всередині парламенту значно поліпшить процеси, швидкість, якість і доступність людей до інформації, яка є в парламенті, і впливати - людям ми можемо дати таку можливість через електронні можливості», - додав Гройсман.

Політологи скептично ставляться до того, що депутатам Верховної ради може допомогти формальний «кодекс поведінки».

Смотрите также:

Україна зробила інтернету NET

Україна зробила інтернету NET

Мільйони українців в шоці! Петро Порошенко свої указам заборонив доступ до популярних російських інтернет-сервісів. Указ повинен був вступити в силу вже сьогодні.

17 Мая, 9:06

Україна ставить РФ умови по «Євробаченню-2017»

Україна ставить РФ умови по «Євробаченню-2017»

Представники української влади назвали російських співаків, хто не зможе виступити на «Євробаченні-2017». Про це повідомляє кореспондент The Moscow Post з посиланням на місцеві ЗМІ.

16 Мая, 9:31

The Moscow Post — ежедневная информационно-аналитическая газета
Rambler's Top100 Яндекс.Метрика

Все что вредно для вашего здоровья