Moscow-Post RSS
28 Апреля 2017

Гройсман вирішив зайнятися ремонтом доріг

Прем'єр-міністр України Володимир Гройсман вирішив провести ремонт автомобільних доріг України. Про це повідомляє кореспондент The Moscow Post з посиланням на місцеві ЗМІ.

Гройсман вирішив зайнятися ремонтом доріг

Прем'єр-міністр України Володимир Гройсман вирішив зайнятися «дорожнім питанням». Він доручив міністерству фінансів забезпечити фінансування поточного ремонту та будівництва доріг, а «Укравтодору» — провести для цього підготовчі роботи.

Своє рішення Володимир Гройсман озвучив в ході обговорення можливості проведення масштабного будівництва доріг з представниками міністерств і відомств. Прем'єр вважає, що необхідно провести тендери, організувати підрядників і проаналізувати наявні ресурси.

На нараді Гройсману рассказаи, що 97% автомобільних доріг на Україні потребують капітального та поточного ремонту.

«Стан українських доріг не витримує ніякої критики. Питання їх експлуатації є надзвичайно чутливим. Фактично дорожнє господарство в країні перебуває в критичному стані», - заявив Володимир Гройсман.

З урахуванням того, як активно на Україні крадуть гроші, виділені на ремонт доріг, нова ініціатива Володимира Гройсмана може призвести до колосального «розпилу» бюджетних коштів.

Смотрите также:

Україна ставить РФ умови по «Євробаченню-2017»

Україна ставить РФ умови по «Євробаченню-2017»

Представники української влади назвали російських співаків, хто не зможе виступити на «Євробаченні-2017». Про це повідомляє кореспондент The Moscow Post з посиланням на місцеві ЗМІ.

16 Мая, 9:31

Порошенко наполягає на посиленні санкцій антиросійських

Порошенко наполягає на посиленні санкцій антиросійських

Петро Порошенко в черговий раз закликав посилити санкції щодо Росії. Про це повідомляє кореспондент The Moscow Post з посиланням на місцеві ЗМІ.

13 Мая, 16:13

The Moscow Post — ежедневная информационно-аналитическая газета
Rambler's Top100 Яндекс.Метрика

Все что вредно для вашего здоровья