Moscow-Post RSS
26 Апреля 2017

Гройсман «висунув кандидатів у міністри

Спікер української Ради Володимир Гройсман запропонував кандидатів в уряд України. Про це повідомляє кореспондент The Moscow Post з посиланням на місцеві ЗМІ.

Гройсман «висунув кандидатів у міністри

Після того, як фракція «Блок Петра Порошенко» до цього запропонувала кандидатуру Гройсмана на посаду прем'єр-міністра України, речник української Ради Володимир Гройсман назвав кандидатури тих, кого він хотів би бачити членами кабінету міністрів нового уряду України.

Володимир Гройсман заявив, що нова команда повинна формуватися з ефективних та гідних людей з новим менталітетом.

«Наприклад, це Іван Міклош, віце-прем'єр-міністр, міністр фінансів Словаччини, який фактично провів дуже багато системних реформ і має практичний досвід переходу від пострадянської країни до європейської країні», - вважає Гройсман.

Крім цього в числі кандидатів в уряд Гройсман назвав прізвища першого заступника міністра економіки країни Юлії Ковалів і заступник міністра економіки Максима Нефьодова.

Политоли вважають, що президент України Петро Порошенко вже прийняв остаточне рішення змінити Арсенія Яценюка на Володимира Гройсмана. Очевидно, відставка Яценюка поста прем'єр-міністра вже не за горами.

Смотрите также:

Україна ставить РФ умови по «Євробаченню-2017»

Україна ставить РФ умови по «Євробаченню-2017»

Представники української влади назвали російських співаків, хто не зможе виступити на «Євробаченні-2017». Про це повідомляє кореспондент The Moscow Post з посиланням на місцеві ЗМІ.

16 Мая, 9:31

Порошенко наполягає на посиленні санкцій антиросійських

Порошенко наполягає на посиленні санкцій антиросійських

Петро Порошенко в черговий раз закликав посилити санкції щодо Росії. Про це повідомляє кореспондент The Moscow Post з посиланням на місцеві ЗМІ.

13 Мая, 16:13

The Moscow Post — ежедневная информационно-аналитическая газета
Rambler's Top100 Яндекс.Метрика

Все что вредно для вашего здоровья